Gość Michel Napisano 14 Czerwca Zgłoszenie Napisano 14 Czerwca W dniu 13.06.2026 o 14:19, Gość Master napisał: Wczoraj ? Gdzie taki grad był ? Będzie mnie tak w zeszłym roku po gradzie wyglądały i dały rade Cytuj
Gość Rolnik Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca Kolego mialem tak samo w zeszlym roku, ziemniak byl zdrobnialy 30 ton udalo sie wyciagnac na brutto, ale duzo bylo w kalibrze ponizej 40 mm. Cytuj
Gość Paweł Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca Witam jak dziś cena na Łodzi? Pozdrawiam Cytuj
Gość Master Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca Jak u was grunty z zawiązaniem bulw ? U mnie szału nie ma... Cytuj
Gość Pan Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca 2 godziny temu, Gość Master napisał: Jak u was grunty z zawiązaniem bulw ? U mnie szału nie ma... Okolice pacanowa corinna do 15 sztuk a soraja do 20 Cytuj
Gość Tracer Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca 4 godziny temu, Gość Paweł napisał: Witam jak dziś cena na Łodzi? Pozdrawiam 25zł worek dziś Zjazdowa Cytuj
Gość Mok Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca 3 godziny temu, Gość Tracer napisał: 25zł worek dziś Zjazdowa Trzymają cene w tym roku. I dobrze, tak ma byc. Cytuj
Gość Romek Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca Ludzie w końcu zaczynają myśleć i widzą że zaraz na kredyty nie będzie Cytuj
ahten Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca W dniu 13.06.2026 o 21:12, ahten napisał: Podpowiedzcie. odmiana Catania - bardzo wczesna sadzona normalnie 10-11.04, Upalilo ja troche kolo 9 maja przymrozkiem. Teraz ma leciny 50-70 cm ale bardzo malo i pestki pod krzakiem. Vzym to moze byc spowodowane? Zazwyczaj o tej porze roku jmialem juz sporo wieksze czy w przypadku zasolenia gleby moze tak byc, ze praktycznie zawiazek nie ma? a nac jest piekna bujna? Czy nac powinna tez byc slaba? Zawsze stosuje duzo podloza popieczarkowego i nigdy nie mialem problemu z bulwami, a w tym roku tragedia. Rozsypane podloze, wymieszane, ziemniaki posadzone, tylko pozniej przez ponad miesiac nie padalo... Susza, przymrozki, zasolenie? Cytuj
Gość Władek Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca 30 minut temu, ahten napisał: czy w przypadku zasolenia gleby moze tak byc, ze praktycznie zawiazek nie ma? a nac jest piekna bujna? Czy nac powinna tez byc slaba? Zawsze stosuje duzo podloza popieczarkowego i nigdy nie mialem problemu z bulwami, a w tym roku tragedia. Rozsypane podloze, wymieszane, ziemniaki posadzone, tylko pozniej przez ponad miesiac nie padalo... Susza, przymrozki, zasolenie? Pewnie, że to wszystko negatywnie wpływa na zawiązki Cytuj
Gość Gość Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca Godzinę temu, ahten napisał: czy w przypadku zasolenia gleby moze tak byc, ze praktycznie zawiazek nie ma? a nac jest piekna bujna? Czy nac powinna tez byc slaba? Zawsze stosuje duzo podloza popieczarkowego i nigdy nie mialem problemu z bulwami, a w tym roku tragedia. Rozsypane podloze, wymieszane, ziemniaki posadzone, tylko pozniej przez ponad miesiac nie padalo... Susza, przymrozki, zasolenie? Wszystko po trochu się złożyło nie przeżywaj bardzo jak nac ładna to jeszcze zawiąże.Jeszcze jedna rzecz po głowie mi chodzi a mianowicie słoma z podłoża traktowana lancetem ziemniak podobno wrażliwy ale raczej krzak też byłby marny. Cytuj
Gość Paweł Napisano 15 Czerwca Zgłoszenie Napisano 15 Czerwca Ja kładę dwa auta na hektar już kilka lat i jest ok i to co drugi rok Cytuj
Gość Rolnik Napisano 16 Czerwca Zgłoszenie Napisano 16 Czerwca Ahten a nie masz problemu z parchem po tym podlozu pieczarkowym ? Madre glowy niby radza sadzic w drugim roku po zastosowaniu podloza Cytuj
Gość Tracer Napisano 16 Czerwca Zgłoszenie Napisano 16 Czerwca Godzinę temu, Gość Sieradzak napisał: Poprawka Łódź 18-15xl Wtorek najgorszy dzień w tygodniu na handel na Zjazdowej Cytuj
Gość Danny Napisano Wtorek o 16:56 Zgłoszenie Napisano Wtorek o 16:56 3 godziny temu, Gość Sieradzak napisał: Poprawka Łódź 18-15xl Od czwartku wyjściowa 15zl do zabrania 10-12 zł Cytuj
Gość Gość mazowsze Napisano Wtorek o 17:37 Zgłoszenie Napisano Wtorek o 17:37 Irga na Broniszach 40zł/15kg Cytuj
A_2 Napisano Wtorek o 18:02 Zgłoszenie Napisano Wtorek o 18:02 Ale powiem wam, że w tym roku ziemniaki są wyjątkowo smaczne, wiadomo lord zawsze był dobrym ziemniakiem, w tym roku to już mega wyjątkowo smakuje, ale że Riviera? Nawet ona ma zupełnie inny smak, lepszy. Ciekawe od czego to zależy? Cytuj
Gość Sieradzak Napisano Wtorek o 18:07 Zgłoszenie Napisano Wtorek o 18:07 4 minuty temu, A_2 napisał: Ale powiem wam, że w tym roku ziemniaki są wyjątkowo smaczne, wiadomo lord zawsze był dobrym ziemniakiem, w tym roku to już mega wyjątkowo smakuje, ale że Riviera? Nawet ona ma zupełnie inny smak, lepszy. Ciekawe od czego to zależy? To akurat jest bardzo proste.W tym roku każdy mniej nawozu posiał. Cytuj
A_2 Napisano Wtorek o 18:49 Zgłoszenie Napisano Wtorek o 18:49 43 minuty temu, Gość Sieradzak napisał: To akurat jest bardzo proste.W tym roku każdy mniej nawozu posiał. Ja dałem tyle co zawsze - a są smaczniejsze. Serio. A tak z innej beczki, widzę reklamę Dino - ktoś miał / ma jakieś doświadczenia z nimi? Cytuj
Gość HandelZagranica Napisano Wtorek o 20:30 Zgłoszenie Napisano Wtorek o 20:30 Akurat w dino są od chłopa jednego spod poznania i z Wielunia także są dobre Cytuj
Gość Kr Rybitwy Napisano Wtorek o 20:37 Zgłoszenie Napisano Wtorek o 20:37 2 godziny temu, Gość Gość mazowsze napisał: Irga na Broniszach 40zł/15kg Rybitwy żółty 15 zł Cytuj
Gość Sieradzak Napisano Środa o 03:31 Zgłoszenie Napisano Środa o 03:31 Krakowiaków się do Łodzi najechało i to oni zje....cene wczoraj. Cytuj
Gość Gra Napisano Środa o 05:31 Zgłoszenie Napisano Środa o 05:31 2 godziny temu, Gość Sieradzak napisał: Krakowiaków się do Łodzi najechało i to oni zje....cene wczoraj. To by było na tyle jeśli chodzi o dobre ceny teraz tyłku w dół kapusta do kiszenia 0,10 gr Chłopy sa poje……!!! Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.