Sieradzak Napisano Sobota o 13:21 Zgłoszenie Napisano Sobota o 13:21 Chyba jednak tych ziemniaków nie jest tak dużo bo dziś od rana różne TKI jeżdżą i towaru szukają i zadatki chcą zostawić. Cytuj
Okolice Wrocka Napisano Sobota o 15:39 Zgłoszenie Napisano Sobota o 15:39 2 godziny temu, Sieradzak napisał: Chyba jednak tych ziemniaków nie jest tak dużo bo dziś od rana różne TKI jeżdżą i towaru szukają i zadatki chcą zostawić. To się zdecyduj jest dużo czy nie ma? Bo co chwilę coś innego piszesz Cytuj
Sieradzak Napisano Sobota o 16:33 Zgłoszenie Napisano Sobota o 16:33 52 minuty temu, Okolice Wrocka napisał: To się zdecyduj jest dużo czy nie ma? Bo co chwilę coś innego piszesz No bo generalnie posadzone jest dużo ale chyba jednak coś nie bardzo rosną skoro dziady po wsiach zaczynają szukać. Cytuj
Gość Gość Napisano Sobota o 18:55 Zgłoszenie Napisano Sobota o 18:55 2 godziny temu, Sieradzak napisał: No bo generalnie posadzone jest dużo ale chyba jednak coś nie bardzo rosną skoro dziady po wsiach zaczynają szukać. W świętokrzyskim okolice Buska ma wczesnego reszta zacznie kopać po połowie lipca. Cytuj
Gość Rolnik z centrum Napisano wczoraj o 06:34 Zgłoszenie Napisano wczoraj o 06:34 Zimna wiosna mogła zrobić robotę . Bobu zawsze z hektara zbieraliśmy 5-10 ton i więcej się też zdarzało , w tym mało kto 4 t wyciąga . Połowa plonu może być jak i przy bobie i towaru mogą być na wczesne braki . A jak z nastawieniem z nasadzeniami kapusty po ziemniakach w Waszych rejonach ? Bo mnie korci jeszcze rozsady zrobić bo kapusta stara dno i wczesna dno . Cytuj
Gość Marian Napisano 8 godzin temu Zgłoszenie Napisano 8 godzin temu Upały chyba wymorduja ziemniaka na słabszych ziemiach Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.