Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
2 godziny temu, Sieradzak napisał:

Chyba jednak tych ziemniaków nie jest tak dużo bo dziś od rana różne TKI jeżdżą i towaru szukają i zadatki chcą zostawić.

To się zdecyduj jest dużo czy nie ma? Bo co chwilę coś innego piszesz 😂😂

Napisano
52 minuty temu, Okolice Wrocka napisał:

To się zdecyduj jest dużo czy nie ma? Bo co chwilę coś innego piszesz 😂😂

No bo generalnie posadzone jest dużo ale chyba jednak coś nie bardzo rosną skoro dziady po wsiach zaczynają szukać.

Gość Gość
Napisano
2 godziny temu, Sieradzak napisał:

No bo generalnie posadzone jest dużo ale chyba jednak coś nie bardzo rosną skoro dziady po wsiach zaczynają szukać.

W świętokrzyskim okolice Buska ma wczesnego reszta zacznie kopać po połowie lipca.

Gość Rolnik z centrum
Napisano

Zimna wiosna mogła zrobić robotę . Bobu zawsze z hektara zbieraliśmy 5-10 ton i więcej się też zdarzało , w tym mało kto 4 t wyciąga . Połowa plonu może być jak i przy bobie i towaru mogą być na wczesne braki . A jak z nastawieniem z nasadzeniami kapusty po ziemniakach w Waszych rejonach ? Bo mnie korci jeszcze rozsady zrobić bo kapusta stara dno i wczesna dno .

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...