Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
W dniu 18.06.2026 o 12:14, Gość Barbaro napisał:

Nie wiem skąd biorą na dokładnie, ale masz ogłoszenia ze sprzedadza za 1 eurocenta a transport we własnym zakresie to znaczy że chce się tylko pozbyć, tyle że tutaj nie ma gdzie sprzedać obranej 

Gdzie takie są ogłoszenia?

Gość Rolnik Kujawy
Napisano

Witam oddawał ktoś obraną cebulę do Jeziora Wielkie?M Biegała i może pochwalić się współpracą? 

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...