Gość Marek Napisano Sobota o 20:23 Zgłoszenie Napisano Sobota o 20:23 W dniu 18.06.2026 o 12:14, Gość Barbaro napisał: Nie wiem skąd biorą na dokładnie, ale masz ogłoszenia ze sprzedadza za 1 eurocenta a transport we własnym zakresie to znaczy że chce się tylko pozbyć, tyle że tutaj nie ma gdzie sprzedać obranej Gdzie takie są ogłoszenia? Cytuj
Gość Rolnik Kujawy Napisano Wtorek o 06:23 Zgłoszenie Napisano Wtorek o 06:23 Witam oddawał ktoś obraną cebulę do Jeziora Wielkie?M Biegała i może pochwalić się współpracą? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.