Gość Tracer Napisano 19 godzin temu Zgłoszenie Napisano 19 godzin temu 10 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał: Bardziej 0,60 To widocznie w tym tygodniu musiała być kolejna obniżka , byłem wczoraj na Zjazdowej kapusta 1,5-2zł sztuka lecz zejście takie że masakra , jeszcze kalafiora coś tam dziubali po te 3zł Cytuj
Gość borsuk Napisano 7 godzin temu Zgłoszenie Napisano 7 godzin temu W dniu 23.06.2026 o 17:43, Gość Max napisał: Jak u Was sytuacja z kapustą? Idzie to coś na słupach? Centrum kraju 0,8 zł i zejście fatalne. To cena za sztukę czy kg? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.