Jump to content

Kapusta biała - ceny 2026


Recommended Posts

Guest rolnik Adi
Posted

Witam wszystkich Rolników jak u was z kapustą białą jaka wydajnosc teraz i co pozniej

Posted

Kapusta rośnie ale plonu rekordowego nie będzie, Na szczęście ceny w tym roku są zadowalające.

Posted

bedzie ale troche puzniej.troche paniki narobili,podstawowej ceny jeszcze niema

 

Guest rolnik Adi
Posted

Ceny jak sie kształtuja w tym momencie ile mozna dostac tak wiarygodnie

  • 4 weeks later...
Posted

juz ceny leca .od 0.6zl.mozna juz dostac.na bialorusi jest po 0.25zl./kg w niemczech 012euro

 

Guest jafarek
Posted

Witam

jak u was wygląda sytucja z plonem kapusty zimowej?

Piszcie regiony i jak jest u was.

W małopolsce zapowiadają sie raczej średnie zbiory.

Posted

Rewelacji z planem to nie będzie główki małe tylko cena może nadrobić, kolega ogórek trochę mnie przestraszyl z tymi cenami

Posted

Cena nadrobi na pewno, orientujecie się ceny kapusty do kiszenia, tylko chodzi mi o realne ceny?

  • 2 weeks later...
Posted

i gdzie ten kolega ogorek co tak cene lamal niedawno.jak sie nie ma to sie nie madzy.pozdro

Guest jedz sobie do niemiec
Posted

juz ceny leca .od 0.6zl.mozna juz dostac.na bialorusi jest po 0.25zl./kg w niemczech 012euro

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Posted

Witam jak tam kształtuje się cena kapusty białej w kraju?.W Małopolsce granice 0,75-0,90 wszystko zależne od jakości i ilości dostarczanego towaru do punktów skupu.

Guest Kapusta
Posted

WGRO Poznań - 2-2.5 zł za główkę. Tak wiem bo tak kupuję.

Mam nadzieję że pomogłem ...

Zdrowych wesołych ...

  • 2 weeks later...
Guest Maciej
Posted

witam,

mazowieckie w hurcie 0,9zł/kg do 1zł/kg za kapustę przemysłową,

Guest Marian
Posted

Spokojnie będzie i lepiej tylko skończy się okres swiateczny  to biała poszybuje w górę

 

Posted

w tym roku biała kapusta to wisną złapie 2 zł za kilo kapusty białej niema wiekszosc sie juz wyprzedała  nieliczni mają białą kapuste

Posted

Właśnie kapusty jest mało bo urosło mało i każdy oszczędza to co ma, nie znam nikogo kto o tej porze miałby wyprzedaną białą. Jeśli zrobi się lepsze branie to będzie i cena ale na razie jakiegoś wielkiego szału nie ma.

Guest Maciek
Posted

Nie wiem jak u Was, ale w moim regionie jak się przejedzie po wsi to stoi bardzo dużo pustych skrzyniopalet, w tamtym roku o tej porze wszystko było jeszcze zawalone kapustą w przechowalniach i chłodniach a w tym roku towaru było mniej, dużo zeszło jesienią i pomimo już bardzo wysokich cen, kapusta jeszcze pójdzie do góry.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...