Guest marek Posted May 6, 2015 Report Posted May 6, 2015 Jak myślicie ile jest ogórka krótkiego z foli wsadzone i jakie ceny w tym roku będą. Pozdrawiam Quote
Guest Tomek Posted December 4, 2016 Report Posted December 4, 2016 Nie wiem o co pytasz ale ja mam ze standardowego tunelu jakieś 5 ton kolki w sezonie, nie wiem czy to dużo czy mało, ja tyle mam Quote
Guest Tomek Posted February 2, 2017 Report Posted February 2, 2017 Ja też jakoś tak 5 ton może troche lepiej, nigdy dokładnie się nie doliczyłem, ale to zależy jak mocno się nawozi a szczególnie dobrze reaguje ogórek na dolistne dokarmianie, skok plonu po 2 dniach od oprysku jest niesamowity w stosunku do nie opryskanego. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.