Marcin95 Posted May 15, 2017 Report Posted May 15, 2017 Witam wszystkich jak tam sytuacja z wiśnią po mrozach Quote
Guest widz Posted May 16, 2017 Report Posted May 16, 2017 jak dobrze to jeden owoc na 10 kwiatów Quote
Guest sss Posted May 16, 2017 Report Posted May 16, 2017 nie wszedzie. Są rejony że zmarzło ze 20 % reszta jest ok Quote
Marcin95 Posted May 16, 2017 Author Report Posted May 16, 2017 U mnie zależy w którym miejscu, bo np odroślówka w jednym sadzie poszlo 50% w drugim są drzewa ze zostało z 20% a niektóre jakby im nic nie bylo. Quote
Marcin95 Posted May 16, 2017 Author Report Posted May 16, 2017 A Panowie z jakich rejonów jesteście bo ja ze świętokrzyskiego okolice miedzy sandomierzem -Ożarowem a Lipskiem(mazowieckie) Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.