Gość Jak Napisano 10 Kwietnia Zgłoszenie Napisano 10 Kwietnia Co płacą za ostanie sztuki w hurcie Wielkopolska jakoś bez szaleństw po świętach Cytuj
Gość Marcin Napisano 30 Maja Zgłoszenie Napisano 30 Maja Pany jak sytuacja z pekinem??? Przewaliło się trochę czy nadal zapchani jesteście towarem Cytuj
Gość Tracer Napisano 30 Maja Zgłoszenie Napisano 30 Maja Godzinę temu, Gość Marcin napisał: Pany jak sytuacja z pekinem??? Przewaliło się trochę czy nadal zapchani jesteście towarem Znajomy coś tam szykuje , owijana handlowa kaliber marketowy w swój karton 2zł kg natomiast gruba bez opakowania i bez owijania 1zł kg Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.