Guest Gruby Posted May 14, 2017 Report Posted May 14, 2017 Witam orientuje sie ktos w jakich cenach ogorek kolka,rumun i czy beda jakies obnizki cen czy raczej nie? Quote
Guest sadownik Posted May 14, 2017 Report Posted May 14, 2017 Lepiej zeby byla cena,sad mi zmarzl wsadzilem i bede sadzil miedzy drzewka 10 ha,trzeba tez dac staly pracownikom prace Quote
Guest Gosc Posted May 14, 2017 Report Posted May 14, 2017 Zasadź sobie ziemniaki pomiędzy drzewkami hahah Quote
Guest rolnik szuka prawdy Posted May 14, 2017 Report Posted May 14, 2017 Lepiej zeby byla cena,sad mi zmarzl wsadzilem i bede sadzil miedzy drzewka 10 ha,trzeba tez dac staly pracownikom prace Wielkie larum bo sad zmarzł.Wam i tak łatwiej w zwykły dzień niż zwykłym rolnikom w święto.Wszystkie profity unijne, embargo zagarnęliście lepką ręką i w tym sezonie obłowicie się ponad normę. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.