Guest Andrzej Posted May 11, 2017 Report Posted May 11, 2017 Witam bardzo serdecznie, uprawiam bób w rejonie Łowicza chciałbym poruszyć temat prognoz lub szacunków odnośnie sytuacji w uprawach tego warzywa. Interesuje mnie czy zalało, zmarzlo itp. Wg mnie bób z pod wlokniny ma mało kwiatów, gdzieniegdzie zalany i żółknie i nie zanosi się na duży plon. Jak u Was? Quote
Guest Nowy Posted May 11, 2017 Report Posted May 11, 2017 U nas to samo okolice krakowa ponadto pod wloknina ma brazowe plamy czekoladowa plamistosc takze nie zanosi sie na duzy zbior Quote
Guest Andrzej Posted May 11, 2017 Report Posted May 11, 2017 Sprawdzałem dzisiaj pierwszy piętra obmarzly czarne kwiaty, wiatr go jeszcze połamał Quote
Guest Gość Posted June 15, 2017 Report Posted June 15, 2017 Wie ktos moze jaka cena bobu na rybitwach Quote
Guest adi Posted June 15, 2017 Report Posted June 15, 2017 Jak prognozujecie cenę bobu w sezonie tj koniec lipca ? Quote
Guest Gość Posted June 15, 2017 Report Posted June 15, 2017 rybitwy wczoraj 6 zł a dzis o 18 wołali 14 zainteresowanie bardzo duże Quote
Guest Adi Posted July 11, 2017 Report Posted July 11, 2017 Jak u was plon bobu? Jaka cene prognozujecie w końcu lipca? Quote
Guest Andrzej Posted March 19, 2018 Report Posted March 19, 2018 Wsadził już ktoś bób w pole? U mnie rejon Łowicza kilka osób wsadziło przed nawrotem zimy. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Quote
Guest Rolnik z centrum Posted March 19, 2018 Report Posted March 19, 2018 Rozsadę , czy ziarno wsadzili ??? Bo ziarno to przeżyje może a rozsada na pewno nie . Wszędzie wyrywni już wsadzili . Quote
Guest Andrzej Posted March 19, 2018 Report Posted March 19, 2018 Oczywiście rozsadę wsadzili , a ziarno jeszcze nie słyszalem żeby sieli. Quote
Guest Aleks Posted March 20, 2018 Report Posted March 20, 2018 A u nas okolice Proszowic i ziarno i w tunelach i rozsade w pole wsadzili na glinkach gdzie ziemia ladnie obeschla ciekawe czy rozsada pod wloknina przezyla? Quote
Guest Rolnik z centrum Posted March 20, 2018 Report Posted March 20, 2018 Niedaleko mnie 60 tuneli pora na wczesne zmarzło , to pod akrylem miało wytrzymać ? Za silny wiatr był Quote
Guest Andrzej Posted June 4, 2018 Report Posted June 4, 2018 Widzę że kazdy ma gdzieś ten post. Quote
Szczepanitoo Posted June 4, 2018 Report Posted June 4, 2018 Żeby nie było, że każdy. U mnie zawiązał super. Quote
Guest Andrzej Posted June 10, 2019 Report Posted June 10, 2019 Dzień dobry! A w tym roku jak sytuacja z bobem? Z moich obserwacji wynika, że zbiory będą mniejsze niż w zeszłym roku. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.