Guest Gość Posted April 28, 2017 Report Posted April 28, 2017 (edited) Drodzy Administratorzy mam nadzieję ze mojego postu nie usuniecie, ma on charakter informacyjny dla sadowników. Nowy nabór na bezpłatną dystrybucje odbędzie sie w połowie maja nie jest to duża ilośc bo tylko 8 tys ton ale jak by nie patrzec 400 tirów z jabłkiem. http://www.minrol.gov.pl/Ministerstwo/Biuro-Prasowe/Informacje-Prasowe/Dodatkowe-limity-na-wycofanie-jablek Edited April 28, 2017 by IGRiT Nie usuwamy jak jest pisane w temacie i się nie podaje odnośników do konkurencji gdy można do źródła :) Przeniesiono z wątku o cenach Jabłek i zmieniono link. Quote
Guest Dawid Posted April 28, 2017 Report Posted April 28, 2017 Oczywiście, ale tylko dla organizacji producentów... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.