Guest Jabłko zapłaci Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 Panowie ARR rolnego oglosila nowy nabor jablek na przekazanie. Limit 340,929 ton jabłek i gruszek wiec chyba nie bedzie żle. Ten limit jest dla organizacji producenckich. Quote
Guest Sadd Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 No te 340 ton to nie jeden ma z nas wiec nici z banków Quote
Guest so sad Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 No te 340 ton to nie jeden ma z nas wiec nici z banków Czytaj ze zrozumieniem - 340 tysięcy ton http://www.arr.gov.pl/wsparcie-rynkowe/embargo-rosyjskie/5625-uwaga-producenci-owocow-i-warzyw-6 Quote
Guest Many Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 Czytaj ze zrozumieniem - 340 tysięcy ton http://www.arr.gov.pl/wsparcie-rynkowe/embargo-rosyjskie/5625-uwaga-producenci-owocow-i-warzyw-6 Tam nie ma tys. ton tylko ton to Ty czytaj ze zrozumieniem. Quote
Guest Aqwr Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 340 ton 929 kg a nie jak nie ktorym sie wydaje ze 340tys. Kpiny Quote
Guest heh Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 340 tysięcy to by jablka brakło 340 ton to raptem kilkanasie tirów Quote
Guest M Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 Jaja sobie z nas robią. Straszne draństwo. Quote
Guest so sad Posted April 4, 2017 Report Posted April 4, 2017 Tam nie ma tys. ton tylko ton to Ty czytaj ze zrozumieniem. A to przepraszam. Jak to jest prawda to racja kpina. Quote
Guest Gość Posted April 5, 2017 Report Posted April 5, 2017 340,929 ton jabłek i gruszek, 461,588 ton grupy obejmującej produkty: pomidory; marchew; słodka papryka; ogórki oraz korniszony, 6,304 ton śliwek i winogron, 584,000 ton brzoskwiń. to jak to czytac.......wedle tego to najwiecej brzoskwin.......340ton 929 kg ....to takie realne.....ale 584 tys,ton ... Quote
Guest AQQ Posted April 5, 2017 Report Posted April 5, 2017 jest napisane tak a nie inaczej, to są tony a nie tysiace ton, ludzie z choinki sie urwaliscie czy jak ? 584 tyś ton brzoskwiń ? myślicie logicznie czasami ? Quote
Guest Artur Posted April 5, 2017 Report Posted April 5, 2017 Przydzial 0.0 wiec nie ma o czym dyskutować Quote
Guest so sad Posted April 5, 2017 Report Posted April 5, 2017 jest napisane tak a nie inaczej, to są tony a nie tysiace ton, ludzie z choinki sie urwaliscie czy jak ? 584 tyś ton brzoskwiń ? myślicie logicznie czasami ? No własnie tam na górze nie myślą chyba logicznie bo skąd takie proporcje? Ja rozumiem, że polskie Brzoskwinie nie mają lekko ze względu na konkurencyjny import ale z jabłkami też różowo nie jest, ceny prądu itp. rosną a ceny w skupach spadają. Proporcje powinny być zgoła inne biorąc pod uwagę wielkośc produkcji jabłek i to, ze limit jest wspólnie z gruszkami których też mało nie produkujemy. Quote
Guest QQ Posted April 5, 2017 Report Posted April 5, 2017 jak tak to rozdawnicwto nie dobre, teraz placz bo za mało ton. Wam nikt nigdy nie pomoże bo sami nie wiecie czego chcecie. Piszcie lepiej ceny bez filozofowania Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.