Guest Pro Posted March 12, 2017 Report Posted March 12, 2017 Witam jak tam oceniacie cebule zimową po zimie? Okolice Proszowic przegrała z mrozami Quote
Guest Gosc Posted March 12, 2017 Report Posted March 12, 2017 Wydaje mi sie jeszcze za wczesnie ile procent wymarzlo, narazie wyglada dobrze, poczekamy na pierwsze ciepla Quote
Guest Piotrek Posted March 13, 2017 Report Posted March 13, 2017 Witam jak tam oceniacie cebule zimową po zimie? Okolice Proszowic przegrała z mrozami Dymka zimowa przemarzło 100% w mojej okolicy a co ciekawe siewka zimowa przetrzymała i już ładnie się zazieleniła. Ok.Proszowic Quote
Guest Gość Posted May 14, 2017 Report Posted May 14, 2017 Rwie ktos juz dymke na szczypior jaka aktualnie cena w krakowie jest zejscie? Quote
Guest Gosc Posted May 14, 2017 Report Posted May 14, 2017 Chyba dymke zimowa lub z siewu zimowego Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.