Dialekt Group Posted February 24, 2017 Report Posted February 24, 2017 Witam wszystkich forumowiczów. Jak sobie radzicie z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy? Jakie aktualnie są stawki dla pracowników sezonowych? Quote
Guest Fred Posted February 24, 2017 Report Posted February 24, 2017 A Ty liderze sobie nazwę miejscowości popraw bo wpisałeś Pozanań a w Wielkopolsce jest Poznań. Quote
Guest Dawid Posted February 24, 2017 Report Posted February 24, 2017 7 max 8zł do ręki za podstawowe prace w gospodarstwie Quote
Guest Gość Posted February 24, 2017 Report Posted February 24, 2017 Witam wszystkich forumowiczów. Jak sobie radzicie z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy? Jakie aktualnie są stawki dla pracowników sezonowych? 6 - 7 zł Quote
Dialekt Group Posted February 24, 2017 Author Report Posted February 24, 2017 Rozumiem iż zatrudniacie na umowę zlecenie? Quote
Guest Tomek Posted May 27, 2017 Report Posted May 27, 2017 Ja słyszałem że do rabarbaru płacą 12 na godzinę ale u nas za 12 to nasi chodzą do plewienia truskawek teraz. Chyba więcej jak 8 plus jakieś normalne kwatery to max więcej to się nasi znajdą co na noc do siebie wracają. Quote
Guest Gość Posted May 27, 2017 Report Posted May 27, 2017 lubelskie rabarbar płaca 20 gr z kg praca na akord. a wracjąc do ukrainców to moi maja 7 zł, domek typu holenderskiego sami sobie jedzenie robia i sami kupuja rzeczy spozywcze,, za prąd wode i gaz nie licze Quote
Guest tbutpi Posted May 28, 2017 Report Posted May 28, 2017 7 zł plus wyżywienie nocleg kemping. Quote
Guest bob Posted June 1, 2017 Report Posted June 1, 2017 Witam. Jak można interpretować sytaucje z bezwizowym ruchem ludzi z ua odnośnie pracy na zachodzie? Bo oficjalnie mogą wjechać tylko w celach niepracowniczych. Czy istnieje możliwość zatrudnienia takiej osoby przez np. Francuza poza droga pracy na czarno?? Quote
Guest darson Posted June 2, 2017 Report Posted June 2, 2017 jak u was z pracownikami z ukrainy? ja juz obdzwonilem wszystich kierowców co ich wodzili i karzdy mówi ze jest problem i nie chcą przyjeżdzać na robote w polu tylko na firmy jeżdżą Quote
Guest le Posted June 2, 2017 Report Posted June 2, 2017 nie mam wogle problemow z ludzmi do pracy w polu s Ukrainy, wole kobiiety do pracy wiec moze dlatego-mezczyzni wola budowy bo wiecej zarobia, ale nie ma reguly, stawk 8zl/h ale slyszalem rowniez ze sadownicy placa i po 7zl, wiec wszystko zalezy od przewoznikow, ludzi. Quote
Guest aqua Posted June 3, 2017 Report Posted June 3, 2017 Stawki spadły owoce zmarzły teraz ogrodnicy sadownicy rolnicy max 7zł a jak słabo robią to 5zł. We firmach więcej nie dostaną jak 8. Quote
Guest ukrainski nygus Posted June 3, 2017 Report Posted June 3, 2017 ja płacę 6zł i mam ich pod dostatkiem ogólnie Ukraińcy to nygusy nie chce im się robić to widać co mają na Ukrainie strzechę, najwięcej zostawili tam i zrobili Polacy wymordowani przez zazdrosnych Ukraińców. Ukrainki przyjeżdżaj tylko znaleźć męża i zostać. Quote
Guest Rolniczka Posted June 4, 2017 Report Posted June 4, 2017 nie mam wogle problemow z ludzmi do pracy w polu s Ukrainy, wole kobiiety do pracy wiec moze dlatego-mezczyzni wola budowy bo wiecej zarobia, ale nie ma reguly, stawk 8zl/h ale slyszalem rowniez ze sadownicy placa i po 7zl, wiec wszystko zalezy od przewoznikow, ludzi. Quote
Guest Rolniczka Posted June 4, 2017 Report Posted June 4, 2017 Możesz podać jakiś kontakt do przewoźników. Quote
Guest Piotr Posted June 6, 2017 Report Posted June 6, 2017 Zawsze podczas zbiorów truskawek i malin są problemy z pracownikami z Ukrainy później sytuacja się normalizuje Quote
Guest gorilla Posted June 7, 2017 Report Posted June 7, 2017 (edited) przyjmę Ukrainki, Bydgoszcz, zbiór na akord, 2,3zł koszyk, a po truskawkach inne prace polowe 10 zł/h Edited June 7, 2017 by IGRiT To jest forum. Proszę się ogłosić w sekcji ogłoszeń. Swoją drogą to nie podano danych kontaktowych ... Quote
Guest świetlana Posted June 7, 2017 Report Posted June 7, 2017 przyjmę Ukrainki, Bydgoszcz, zbiór na akord, 2,3zł koszyk, a po truskawkach inne prace polowe 10 zł/h Quote
Guest Gość Posted June 11, 2017 Report Posted June 11, 2017 Pozyjemy zobaczymy ... http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ukraincy-bezrobocie-rynek-pracy-deficyt,157,0,2330781.html Quote
Guest jacek Posted June 11, 2017 Report Posted June 11, 2017 Odczuł już ktoś efekty wprowadzenia wiz? Rezygnują Ukraińcy z pracy u was? Quote
Guest Gość Posted June 12, 2017 Report Posted June 12, 2017 lubelskie .nie rezygnuja a wręcz dojezdzaja.. truskawka sie zaczyna na dobre.deszcz własnie podlał . Quote
Guest Gość Posted June 12, 2017 Report Posted June 12, 2017 Podobno pierwszego dnia ruchu bezwizowego do PL wjechało 2100 ukraińców ... ciekawe ilu przejachało. Quote
Guest b Posted June 12, 2017 Report Posted June 12, 2017 W sumie podniecają się wszyscy ta praca Ukraińców na zachodzie a oni mogą tylko na czarno robić. I aż się prosi takich nielegalnych i pracodawców na służby graniczne zgłosić. Kara w de to kilkadziesiąt tysięcy euro Quote
Guest lol Posted June 13, 2017 Report Posted June 13, 2017 To jest polityka mlodsze pokolenia Polakow nie chca zapierniczac wpracach rolniczych w UE to wpuszczaja ukraincow by dalej byc konkurecyjnym z tania sila robocza dwa lata i w polsce do prac na roli nie bedzie nikogo . Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.