Jump to content

Recommended Posts

Posted

A Ty liderze sobie nazwę miejscowości popraw bo wpisałeś Pozanań a w Wielkopolsce jest Poznań.

Posted

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jak sobie radzicie z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy?

 

Jakie aktualnie są stawki dla pracowników sezonowych?

6 - 7 zł

  • 3 months later...
Guest Tomek
Posted

Ja słyszałem że do rabarbaru płacą 12 na godzinę ale u nas za 12 to nasi chodzą do plewienia truskawek teraz. Chyba więcej jak 8 plus jakieś normalne kwatery to max więcej to się nasi znajdą co na noc do siebie wracają.

Guest Gość
Posted

lubelskie rabarbar płaca 20 gr z kg praca na akord. a wracjąc do ukrainców to moi maja 7 zł, domek typu holenderskiego sami sobie jedzenie robia i sami kupuja rzeczy spozywcze,, za prąd wode i gaz nie licze 

Posted

Witam. Jak można interpretować sytaucje z bezwizowym ruchem ludzi z ua odnośnie pracy na zachodzie? Bo oficjalnie mogą wjechać tylko w celach niepracowniczych. Czy istnieje możliwość zatrudnienia takiej osoby przez np. Francuza poza droga pracy na czarno??

Guest darson
Posted

jak u was z pracownikami z ukrainy? ja juz obdzwonilem wszystich kierowców co ich wodzili i karzdy mówi ze jest problem i nie chcą przyjeżdzać na robote w polu tylko na firmy jeżdżą 

Posted

nie mam wogle problemow z ludzmi do pracy w polu s Ukrainy, wole kobiiety do pracy wiec moze dlatego-mezczyzni wola budowy bo wiecej zarobia, ale nie ma reguly,

stawk 8zl/h ale slyszalem rowniez ze sadownicy placa i po 7zl, wiec wszystko zalezy od przewoznikow, ludzi.

Guest aqua
Posted

Stawki spadły owoce zmarzły teraz ogrodnicy sadownicy rolnicy max 7zł a jak słabo robią to 5zł. We firmach więcej nie dostaną jak 8.

Guest ukrainski nygus
Posted

ja płacę 6zł i mam ich pod dostatkiem ogólnie Ukraińcy to nygusy nie chce im się robić to widać co mają na Ukrainie strzechę, najwięcej zostawili tam i zrobili Polacy wymordowani przez zazdrosnych Ukraińców. Ukrainki przyjeżdżaj tylko znaleźć męża i zostać.

Guest Rolniczka
Posted

nie mam wogle problemow z ludzmi do pracy w polu s Ukrainy, wole kobiiety do pracy wiec moze dlatego-mezczyzni wola budowy bo wiecej zarobia, ale nie ma reguly,

stawk 8zl/h ale slyszalem rowniez ze sadownicy placa i po 7zl, wiec wszystko zalezy od przewoznikow, ludzi.

Guest Piotr
Posted

Zawsze podczas zbiorów truskawek i malin są problemy z pracownikami z Ukrainy później sytuacja się normalizuje

Guest gorilla
Posted (edited)

przyjmę Ukrainki, Bydgoszcz, zbiór na akord, 2,3zł koszyk, a po truskawkach inne prace polowe 10 zł/h

Edited by IGRiT
To jest forum. Proszę się ogłosić w sekcji ogłoszeń. Swoją drogą to nie podano danych kontaktowych ...
Guest świetlana
Posted

przyjmę Ukrainki, Bydgoszcz, zbiór na akord, 2,3zł koszyk, a po truskawkach inne prace polowe 10 zł/h

Guest jacek
Posted

Odczuł już ktoś efekty wprowadzenia wiz? Rezygnują Ukraińcy z pracy u was?

Guest Gość
Posted

lubelskie .nie rezygnuja a wręcz dojezdzaja.. truskawka sie zaczyna na dobre.deszcz własnie podlał .

Guest Gość
Posted

Podobno pierwszego dnia ruchu bezwizowego do PL wjechało 2100 ukraińców ... ciekawe ilu przejachało.

Posted

W sumie podniecają się wszyscy ta praca Ukraińców na zachodzie a oni mogą tylko na czarno robić. I aż się prosi takich nielegalnych i pracodawców na służby graniczne zgłosić. Kara w de to kilkadziesiąt tysięcy euro

Posted

To jest polityka mlodsze pokolenia Polakow nie chca zapierniczac wpracach rolniczych w UE to wpuszczaja ukraincow by dalej byc konkurecyjnym z tania sila robocza dwa lata i w polsce do prac na roli nie bedzie nikogo .

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...