Jump to content

byznesmeny


Guest wald

Recommended Posts

Guest pietrek
Posted

niby 12gr ale i tak ci calosci nie wyplaci urwie tak ze z 10gr nie wiecej zostasaje cwaniak.

Guest wiesiek
Posted

kiedyś w słomkowie suchym sie handel szedł  a teraz 4 miesiące i pieniądze nie wypłacone  skoda gadac

Posted

kiedyś w słomkowie suchym sie handel szedł  a teraz 4 miesiące i pieniądze nie wypłacone  skoda gadac

co ty myslisz grime kupić to jest wydatek spory  zucanie sie na głeboką wode chłopaki we wróblewie z nawozami i opryskami splajtowali   juz ich niema a sie sadzili co to nie oni

Posted

Janczaki nie splajtowały tylko się przenoszą i będą mieli plac na krzyżówkach za wróblewem bo podobno w GSie za duży czynsz.G to wiem który ale R to niewiem chyba że chodzi o R K

Guest sieradzak
Posted

Problem polega na tym że narobiło się handlarzy którzy próbują na naszych plecach w możliwe krótkim czasie się dorobić.Ale z którego by nie zapytał to biznesmeny całą gębą.Niech handlują i zarabiają np te 10-15gr na kilu ale nie poco najlepiej oje.... na wadze i jeszcze noedopłacić ot takich mamy biznesmenów

Posted

Janczaki nie splajtowały tylko się przenoszą i będą mieli plac na krzyżówkach za wróblewem bo podobno w GSie za duży czynsz.G to wiem który ale R to niewiem chyba że chodzi o R K

opryski ja brałem od nich to nic nie działały  co za ludzie te jaczaki zajdzie sie do nich do sklepu to wpychają co mają  a w gadce to wszystko najlepsze  do nich jak sie idzie trzeba wiedziec jakie są ceny  bo  i zapłaci sie drozej  chopaki dobrze bajerują

Posted

te chłopaczki cwaniaczki co sprzedawali przemarznięte przeterminowane opryski co nie wiedzą jak fakturę napisać  nawozy nie wiadomo z kąd jakiego pochodzenia Oni sie tam przenoszą na krzyżówkę Durnie kto tam do nich jeszcze chodzi normalny rolnik na pewno nie Jak ktoś powiedział oni nawet liczyć nie potrafią U nich wszystko najlepsze najtańsze najbardziej nieskuteczne NIE POLECAM

Posted

te chłopaczki cwaniaczki co sprzedawali przemarznięte przeterminowane opryski co nie wiedzą jak fakturę napisać  nawozy nie wiadomo z kąd jakiego pochodzenia Oni sie tam przenoszą na krzyżówkę Durnie kto tam do nich jeszcze chodzi normalny rolnik na pewno nie Jak ktoś powiedział oni nawet liczyć nie potrafią U nich wszystko najlepsze najtańsze najbardziej nieskuteczne NIE POLECAM

kupywałem u jańczaków z błaszek  opryski ale juz nie kupuje przeterminowane mało tego nie daje paragonu rolnik nie wie ile za co płaci  oni myslą ze rolnik niema telefonu i niewie ile oprysk u kąkuręci kosztuje a jak niema oprysku to ma gadkę i wpycha jakiś zamienik 

Posted

w blaszkach tez sprzedawaja w tym swoim sklepie wszystkiego sie lapia wegiel nawozy srodki ochrony cuda wianki

Guest fan jajaków
Posted

jajaki z Błaszek to tacy ludzie ze za co się wezmą to GÓRA 5 LAT I WSZYSTKO POŁAŻĄ W BANKRUTA Sąsiad kupił miała od nich to wyszlakował cale podwórko tyle kamienia i szlaki było

Posted

oni

 

jajaki z Błaszek to tacy ludzie ze za co się wezmą to GÓRA 5 LAT I WSZYSTKO POŁAŻĄ W BANKRUTA Sąsiad kupił miała od nich to wyszlakował cale podwórko tyle kamienia i szlaki było

mnie na nawozie wyprostowali zamawiałem u nich nawóz  mieli przywież na nastepny dzień uzgodniłem cene   jak przywiezli niemieli na stanie to za mieśąć drozej musiałem dzwonić ponaglać  a nawozy drozały    okazało sie jeszcze ze przepłaciłem    opowiadał ze kupi gs we wróblewie wykupi   bajki opowiada  kupił by wieś tylko pieniądze gdzieś

Guest T25Premium
Posted

Co wy gadacie, fajne chłopaki, zawsze doradzą żeby dać jakąś odżywkę z górnej półki, co po niej pod krzakiem puchnie :D A i na przyczepność też zawsze przypomną żeby kupić :D Ja tam polecam ;) ;)

Posted

u nich cen na półce niema sprzedajom jak kto umie wróblewi e taniej błaszki drorzej a tato jeszcze lepiej

Posted

Fajne chłopaki po szkole rozumni z dużym doświadczeniem w handlu co wy piszecie  Zawsze doradzą nazwy nie umieją wypowiedzieć ale to jest najlepsze zawsze Ci powie Na przyczepność nawet do Linurexu proponują dodać A co co nawozów to mam mieszane uczucia co oni sprzedawaj Przed  KUPNEM CZEGOKOLWIEK POWTARZAM NAWET TRUTKI NA SZCZURY SPRAWDŹCIE CENĘ W INNYM SKLEPIE I DATE WARZNOSCI  Jechałem teraz i widzę ze Wróblew padł cwaniaczek ten co tam sprzedawał  zawsze bezczelny zarozumiały zero pokory i wiedzy ,w końcu my rolnicy przynosiliśmy im pieniądze i z nas żyli

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...