Guest Gość Posted November 7, 2016 Report Posted November 7, 2016 Witam. pojawiaja sie ogloszenie od jednego pana ze kupimy jablka po przesortowaniu i platnosc gotowka. jest to grupo z sandomierskiego ktora nie wyplacila za jablka w ubueglego roku, informacja 100& prawdziwa, za przemsyl i za sok nie wyplacili z 2015 roku. Takze ,uwazajcie bo nie placa zadna gotowka , w tym roku nie oddali udzialowcy nawet kilograma tam ....... . im oddac jablko to lepiej wysypac na przemysl. jak ktos nie wuerzy niech zapyta znajomego z sandomeirz i ci powie, slynna na cala polski juz. Quote
Guest Piotrek Posted November 7, 2016 Report Posted November 7, 2016 Masz przeterminowane faktury od nich to pisz otwarcie co za firma skąd itp. Niema sie co certolić ze szmaciarzami bo nie łamiesz prawa ogłaszając nierzetelnych kontrahentów! Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.