Jump to content

Recommended Posts

Guest Rolnik
Posted

Ale ziemniaki siadają dziś w oczach przez te 2 dni upału bardziej siadly niż przez ostatnie 3 tygodnie 

Guest Marcinn
Posted
37 minut temu, Gość Rolnik napisał:

Ale ziemniaki siadają dziś w oczach przez te 2 dni upału bardziej siadly niż przez ostatnie 3 tygodnie 

I ziemniaków obsada jest większa 

A towaru będzie Połowa co być powinna

Posted

Jak dalej bedzie tak prazylo, to nawet polowy nie bedzie na wschodzie. Usychaja na pniu, mimo 10 litrow w niedziele. plus zaraza wchodzi. Przez najblizsze 10 dni nadaja kolo 30 stopni... jak dalej tak ebdzie jak dzisiaj, to ziemniaki do konca lipca beda wykopane...

Guest Jarek
Posted
43 minuty temu, Gość baca napisał:

Jak dalej bedzie tak prazylo, to nawet polowy nie bedzie na wschodzie. Usychaja na pniu, mimo 10 litrow w niedziele. plus zaraza wchodzi. Przez najblizsze 10 dni nadaja kolo 30 stopni... jak dalej tak ebdzie jak dzisiaj, to ziemniaki do konca lipca beda wykopane...

Potwierdzam wschód tragedia u nas w niedz 13 litrów i już znaku nie ma. Mało pod krzakiem i już na zgurkach leży.

Guest Gość rolnik mazowsze
Posted
Godzinę temu, Emil21 napisał:

Mazowieckie powiat Płoński zero deszczów od bardzo dawna...krzaki już się pokładły na redlinach będzie bardzo mało towaru jak nie grad to susza...

 

W pow Sierpeckim też szału nie ma z opadami a ziemniaki padają. Co patrząc na datę jest dziwne.

Guest Grozer
Posted

Tu tak samo w centrum co dzień gorsze są w łencie późne ziemniaki 

Guest Rolnik
Posted
31 minut temu, Gość Rolnik napisał:

Po ile płacą pakowalnie za ziemniaka luzem ???

0,80zl za kg oczywiście po przerobie

Posted
2 godziny temu, Sieradzak napisał:

Łódź 20zl można dostać ale jest jeden rodzynek na kaliskiej rejestracji i 15 woła.

Złapać i wywieźć do wielkopolski we worku. 

Posted
39 minut temu, Gość Ggg napisał:

Złapać i wywieźć do wielkopolski we worku. 

No co ty.Moze to ten z poprzedniej strony które twierdził że 1,1dostaje.W zasadzie by się zgadzało 

Guest Wojtek
Posted
41 minut temu, Sieradzak napisał:

No co ty.Moze to ten z poprzedniej strony które twierdził że 1,1dostaje.W zasadzie by się zgadzało 

Można się mądrzyć i oddawać za pół darmo. Łódzkie, wielkopolska non stop pada a u nas wschodnie Mazowsze to totalnie nic. I co my zarobimy jak plony będą rzędu 20 ton a tu już cena 1 zł i w dół. Zgorki już suche prawie do kopania. Pod krzakiem 5 szt jak kurze jaka.

Guest Tomek
Posted

Na Śląsku też lampa, ziemniaki padają a deszczu nie widać na ten moment 18 ton handlowego z hektara. Jak dojdzie do 25 to będzie cud

Guest Rolnik
Posted

Za paszowe kolego ewentualnie możesz tyle wziąć choć mi by się nie chciało workowac po tyle wolałbym na przyczepę załadować i sprzedać luzem odpad po tyle pozdro 😉

Guest Okolice Wrocławia
Posted
4 godziny temu, Gość Max napisał:

A 5zl za wór na horyzoncie już widac

Chyba za twój pusty wór tyle 

Posted
12 godzin temu, Sieradzak napisał:

Łódź 20zl można dostać ale jest jeden rodzynek na kaliskiej rejestracji i 15 woła.

Nie oglądałeś tych filmików na fcb np jak dziewczyny sprzedają jajka i wykpują ta która zaniża cene. Skoro jest jeden jak piszesz to czemu go nie wykupisz i nie sprzedasz ich choćby po 18 - raczej problemu z sprzedaża nie bedzie skoro ogólna cena ta 20

Posted
Godzinę temu, Gość Ryba napisał:

Nie oglądałeś tych filmików na fcb np jak dziewczyny sprzedają jajka i wykpują ta która zaniża cene. Skoro jest jeden jak piszesz to czemu go nie wykupisz i nie sprzedasz ich choćby po 18 - raczej problemu z sprzedaża nie bedzie skoro ogólna cena ta 20

Jacek po prostu taki już jest 😉

Posted
1 godzinę temu, Gość Ryba napisał:

Nie oglądałeś tych filmików na fcb np jak dziewczyny sprzedają jajka i wykpują ta która zaniża cene. Skoro jest jeden jak piszesz to czemu go nie wykupisz i nie sprzedasz ich choćby po 18 - raczej problemu z sprzedaża nie bedzie skoro ogólna cena ta 20

Nie zdążyłem.Kolejke miał.Wczoranszy towar kupiony po 9-10zl łapy dziś sprzedawały po 18zl.Poza tym jadąc na giełdę nie biorę ze sobą kilku tysięcy aby wykupować konkurencję.

Guest Gosc.
Posted
9 godzin temu, Gość Max napisał:

A 5zl za wór na horyzoncie już widac

Na horyzoncie widać też kilku baranów twojego pokroju.

Guest Prawda jest jedna
Posted
W dniu 11.07.2024 o 06:02, Sieradzak napisał:

Łódź 20zl można dostać ale jest jeden rodzynek na kaliskiej rejestracji i 15 woła.

A ile ma wołać? jak pod nosem mości Pana Kołodziejczyka wjechało pond 1000 tirów młodego ziemniaka z Niemiec do firm pakujących niech pokaże dane Ministerstwa. Dziś łódź 14zł przeładowane na szybko detal po 16-18 idzie. Panowie ludzie w Polsce nie przestali nagle jeść ziemniaka, on poprostu jedzie z zagranicy, przejrzyjcie na oczy, chłop Polski musi być bez grosza musi być upodlony!!! 

Guest Marcinn
Posted
Godzinę temu, Gość Prawda jest jedna napisał:

A ile ma wołać? jak pod nosem mości Pana Kołodziejczyka wjechało pond 1000 tirów młodego ziemniaka z Niemiec do firm pakujących niech pokaże dane Ministerstwa. Dziś łódź 14zł przeładowane na szybko detal po 16-18 idzie. Panowie ludzie w Polsce nie przestali nagle jeść ziemniaka, on poprostu jedzie z zagranicy, przejrzyjcie na oczy, chłop Polski musi być bez grosza musi być upodlony!!! 

Chciały uni to mają zaoraly hodowle 

Teraz zniszczą uprawy

 

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...