Jump to content

Nie podawajmy jabłek do grup taniej niż 0,80


Recommended Posts

Posted

Nie podawajmy jabłek do grup taniej niż 0,80 bo mogą tyle dać skoro we Wrocławiu cena na rynku to 1,20 a o Lobie i Kortlandzie to nawet nie piszę.

  • 2 weeks later...
Guest salesman
Posted

a ile jabłek zjedzą we Wrocławiu ?

a ile kosztuje sortowanie i pakowanie ?

a ile kosztuje opakowawnie ?

a ile kosztuje transport ?

a ile dkg przeważona jest każda skrzynka ?

a ile kosztuje praca człowieka na tej giełdzie ?

a ile kosztuje placowe na giełdzie ?

a ile utarguje kupujący od sprzedajacego ?

a za jaki kaliber ?

a za jaką jakość ?

a z podatkiem VAT czy bez ?

a z amortyzacją samochodu ?

a z ubezpieczeniem tegoż samochodu ?

a z opłaconym viatoliem ?

a z marżą ?

 

i takich pytań jeszcze jest kilka,

kiedy znajdziesz na nie odpowiedź to podaj je na forum.

  • 6 years later...
Posted
W dniu 12.03.2015 o 09:41, Gość salesman napisał:

a ile jabłek zjedzą we Wrocławiu ?

a ile kosztuje sortowanie i pakowanie ?

a ile kosztuje opakowawnie ?

a ile kosztuje transport ?

a ile dkg przeważona jest każda skrzynka ?

a ile kosztuje praca człowieka na tej giełdzie ?

a ile kosztuje placowe na giełdzie ?

a ile utarguje kupujący od sprzedajacego ?

a za jaki kaliber ?

a za jaką jakość ?

a z podatkiem VAT czy bez ?

a z amortyzacją samochodu ?

a z ubezpieczeniem tegoż samochodu ?

a z opłaconym viatoliem ?

a z marżą ?

 

i takich pytań jeszcze jest kilka,

kiedy znajdziesz na nie odpowiedź to podaj je na forum.

Tak,tak ,,,  dla producenta 70 grosików a dla konsumenta 4 złocisze na półce w sklepie ... chłopu samo wszystko rośnie bez kosztów ... chłopi jak się nucza liczyć to miejsca dla pośredników będzie coraz mniej . 

Guest Lidl,Biedronka,Auchan.....
Posted

Nie płaćmy chłopą więcej jak 1,1 na gotowo loco rampa. Mają tyle tego gruzu, że my spoko kupimy i jeszczcze papcio Dochler dobrze zarobi.

Nic nam nie zrobią mogą sobie tylko miałczeć, jesteśmy tu legalnie na zaproszenie RP i mamy pełne pozwolenie oraz prawo na dyktowanie warunków.

Jak chcą z nami zadzierać to K.E. nas obroni, są sankcje, kary....

Guest Enolofos
Posted (edited)

Ile ...?  Proszę o merytoryczną odpowiedź .

 

---

Od Administracji:

Prosi Pan/Pani o merytoryczną a sam nie grzeszy merytoryką w swojej wypowiedzi. Proszę jeszcze raz się wypowiedzieć w nawiązaniu do wątku.

Edited by IGRiT
Posted
8 godzin temu, Gość Lidl,Biedronka,Auchan..... napisał:

Nie płaćmy chłopą więcej jak 1,1 na gotowo loco rampa. Mają tyle tego gruzu, że my spoko kupimy i jeszczcze papcio Dochler dobrze zarobi.

Nic nam nie zrobią mogą sobie tylko miałczeć, jesteśmy tu legalnie na zaproszenie RP i mamy pełne pozwolenie oraz prawo na dyktowanie warunków.

Jak chcą z nami zadzierać to K.E. nas obroni, są sankcje, kary....

Tak to się odbywa. Dlatego od chłopa zależy jak bardzo jest bogaty i na ile czasu będzie go stac dotować własne uprawy żeby móc sprzedawać poniżej kosztów produkcji . Nadeszły czasy które zweryfikują sens i opłacalność produkcji ... w szybkim tempie przybywało Sadow w ostatnich latach , teraz w szybkim tempie duży % Sadow przejdzie na przymusową ekologię a z czasem na likwidacje nasadzeń 

Guest Zorientowany
Posted

Nie oddawać jabłko taniej niż 2 zł za wagę!!!!!!Apel do gumowiczów!!!!!

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...