Jump to content

Wygodne życie w mieście?


Recommended Posts

Posted

Sadownicy wpiszemy nasze spostrzeżenia co do życia w mieście. Weekendy, urlopy, 8h pracy i wszystko w d... e.

Posted

Jak pracują na etacie to przynajmniej wiedzą za ile. Ja jak w styczniu zaczynam cięcie drzew. To dowiem się dopiero na jesieni. Po za tym ktoś pokazywał wyliczenia w innych postach, tylko nie wziął pod uwagę przelicznika na osobę w gospodarstwie. Tak jak w moim pracuje: Ja,Żona, Rodzice i jeszcze pomaga dwoje dzieci.

Guest goscsad
Posted

sprzedaj jeden z drugim gospodarke i tyle jak sie dokłada do biznesu, Wezmie sie z 600 albo 700 tyś, , samego procentu na miesiąc będzie z 2500, dostaniecie do tego 2000 zł wypłaty x 2 bo jeszcze żona,   za 6500 bedzie sie żyło lekko i bezproblemowo, w czym problem ?

Posted

sprzedaj jeden z drugim gospodarke i tyle jak sie dokłada do biznesu, Wezmie sie z 600 albo 700 tyś, , samego procentu na miesiąc będzie z 2500, dostaniecie do tego 2000 zł wypłaty x 2 bo jeszcze żona,   za 6500 bedzie sie żyło lekko i bezproblemowo, w czym problem ?

Łatwo sie liczy czyjes zajżyj do swojej kieszeni

Guest Krzysztof
Posted (edited)

Jak można być takim ..., że liczy się 2500zł odsetek od 600 000zł w skali miesiąca? ... nawet nie wiesz, że oprocentowanie jest w skali roku.... żal się robi jak się czyta takie głupoty, dodatkowo do szkoły też chyba miałeś pod górkę bo nie wiesz, że istnieje coś takiego jak podatek od odsetek. Pierwszy raz musiałem się odezwać bo jednak prawdą jest, że na tych forach sadowniczych piszą wyłącznie osoby bez szkoły. (12.09.16 strajk więc żebyście czasami nie myśleli, że wszystko samo się zrobi - czas najwyższy ruszyć d... z przed komputera)

Edited by IGRiT
usunięto inwektywy
Guest goscsad
Posted (edited)

... to ciebie jest. Ile będziesz miał w w skali roku procentu od 600 000 ? i podziel to przez 12, ile ci wychodzi ?  sam do szkoły idz "ekonomisto"

Edited by IGRiT
usunięto inwektywy
Posted

... to ciebie jest. Ile będziesz miał w w skali roku procentu od 600 000 ? i podziel to przez 12, ile ci wychodzi ? sam do szkoły idz "ekonomisto"

2 500 z 600 000 wychodzi na procencie w wysokość 5% (z podatkiem Belki). Powiedz, który Bank przy tak niskich stopach procentowych jakie mamy teraz daje takie oprocentowanie? Chętnie skorzystam.

Posted

Jak można być takim ..., że liczy się 2500zł odsetek od 600 000zł w skali miesiąca?  nawet nie wiesz, że oprocentowanie jest w skali roku.... żal się robi jak się czyta takie głupoty, dodatkowo do szkoły też chyba miałeś pod górkę bo nie wiesz, że istnieje coś takiego jak podatek od odsetek. Pierwszy raz musiałem się odezwać bo jednak prawdą jest, że na tych forach sadowniczych piszą wyłącznie osoby bez szkoły. (12.09.16 strajk więc żebyście czasami nie myśleli, że wszystko samo się zrobi - czas najwyższy ruszyć d... z przed komputera)

sprzed a nie z przed. Zamiast do sadu zapraszam na lekcje poprawnej polszczyzny.

Posted

Jak pracują na etacie to przynajmniej wiedzą za ile. Ja jak w styczniu zaczynam cięcie drzew. To dowiem się dopiero na jesieni. Po za tym ktoś pokazywał wyliczenia w innych postach, tylko nie wziął pod uwagę przelicznika na osobę w gospodarstwie. Tak jak w moim pracuje: Ja,Żona, Rodzice i jeszcze pomaga dwoje dzieci.

To dzieci pewno przeszczęśliwe że na świat przyszły zapie....ć w polu jak rówieśnicy z miasta na basen chodzą.

Guest WiejskiChłopaczek
Posted

To dzieci pewno przeszczęśliwe że na świat przyszły zapie....ć w polu jak rówieśnicy z miasta na basen chodzą.

 

Mam aktualnie 19 lat, żyję w bardzo dobrze prosperującym gospodarstwie, z bardzo dobrymi wynikami matur dostałem się na jedną z najlepszych szkół logistycznych, pomimo to nauczony pracy od małego i tak planuję prowadzić dalej rodzinne gospodarstwo, natomiast dzieci z miasta, które chodzą na basen i nie mają wgl. styczności z prawdziwą pracą przeżyją drastyczny szok po jej rozpoczęciu także nie wiem co jest lepsze ;)

Posted

Chciałbym zobaczyc niektórych sadowników jezdzacych codziennie do pracy nawet za powiedzmy 2500zł juz nie mowie o 1500 jak to duzo osob robi.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...