Guest Waldek Posted August 11, 2016 Report Posted August 11, 2016 raczej w tym roku rewelacji nie będzie, Rosja embargo trzyma i ma trzymać podobno 2020 Quote
Guest piotrek Posted August 11, 2016 Report Posted August 11, 2016 na rewelacje bym też nie liczył, czas pokaże. Quote
Guest piotrek Posted August 11, 2016 Report Posted August 11, 2016 przemysł jak u was ? po niedzieli podobno ma być 12 gr Quote
Guest so sad Posted August 13, 2016 Report Posted August 13, 2016 ten seozn moze być bardzo ciekawy, a to co mnie ciekawi to czy ludzie nauczeni brakiem ceny w maju będą sprzedawać wszystko na bieżąco bez inwestycji w KA czy też jednak część potrzyma jabłka do wiosny ... Quote
Guest pitrek Posted August 13, 2016 Report Posted August 13, 2016 ci co maja KA będą trzymać, ewentualnie upłynnią 20 % jesienią reszta do wiosny będzie w KA ryzykując...... Quote
Guest zxc Posted August 13, 2016 Report Posted August 13, 2016 jesienią jabłko bedzie tanie, wg mnie przemysł bedzie po 15 gr, eksport 70 - 90, wątpie aby było wiecej choć róznie cuda sie zdarzały Quote
Guest piotrek Posted August 16, 2016 Report Posted August 16, 2016 kto ma przemysł niech sypie bo ma być spadek Quote
Guest Lukas Posted August 17, 2016 Report Posted August 17, 2016 Oczywiście podpuszczaja Nas handlarzyki. W cale nie mus być takiej złej ceny. Jakość w tym roku bez upałów będzie lepsza, towar po leży. Na jesieni tez wcale nie będzie dużo towaru (patrz ilość odmian letnich). Moje jabłko poczeka na cenę, a przemysł po parę groszy niech Sami pozbierają. Ubezpieczaimy przed gradem to nie będziemy musieli na przetrwanie sprzedawać za marne grosze przemysłu i w tedy nawet za niego zapłacą. Quote
Guest piotr Posted August 17, 2016 Report Posted August 17, 2016 na jesieni nie będzie jabłka ? zejdz na ziemie bo popuściłeś wodze fantazji. Bedzie masa ludzi która nie zaryzykuje trzymania u kogoś w KA do wiosny. Co do jabłka - pewnie że poleży, tylko co z tego jak go nie bedzie miał kto kupić, skąd wiesz jakie bedzie zejście na wiosne ? może takie samo jak i teraz Quote
Guest Seba Posted August 17, 2016 Report Posted August 17, 2016 dokładnie, też uważam, że na jesieni będą sprzedawać na masę i nie czekać płacić za KA i liczyć na gruszki na wierzbie Quote
Guest piotr Posted August 17, 2016 Report Posted August 17, 2016 wszyscy pisza o gradzie itp ale jak założymy że nie będzie czekolady bo są inne warunki nie ma upałów to jabłka bedzie i tak wiecej jak rok temu, w ostatnim sezonie całe komory szły na przemysł wiec od groma odeszło a i tak ceny nie było, sprawa jest prosta jak nie pójdzie do Rosji pełną parą to mozna pomarzyć o cenie Quote
Guest piotrek Posted August 18, 2016 Report Posted August 18, 2016 cena jak pisałem spadla i nikt nikogo nie podpuszcza, ma jeszcze spaść, jak ktoś planuje sypać to radze teraz, ci co myślą że ich ktoś ciagle podpuszcza niech nie sypią za takie pieniądze i tyle Quote
Guest skupowy Posted August 19, 2016 Report Posted August 19, 2016 jabłko przemysłowe bedzie po 0.15 zł a, i tak bedziecie nam wozic, bo do rowu nie wysypiecie,proste Quote
Guest milsad Posted August 21, 2016 Report Posted August 21, 2016 za taką cene na przemysł to niech sobie zgnije pod drzewem.Niech drzewem.Niech głupi zbierają .Bierzcie kredyty to was zlicytują. I sadzcie pięć razy tyle bo tylko tyle potraficie Quote
Guest sadownik Posted August 23, 2016 Report Posted August 23, 2016 Jabłko w tym roku nie zapłaci.Przemysł będzie tani jak i eksport również. Większość będzie się bała trzymać jabłko na wiosnę i będą sprzedawać jesienią. Wiadomo, że niektórzy są wytrwali i przetrzymają jabłko do wiosny, ale muszą już mieć nerwy z tytanu i spokojną głowę. Jak nic się nie zmieni to zakończy się to wszystko katastrofą gospodarczą. Quote
Guest mariusz Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 Jabłoko zrobiło się jak gra na loteri . nic na temat cen i co będzie nie wiadomo. Gdybać można wiele . Może trafi się jakiś kraj , kontrachęt który zainteresuje się naszym jabłkiem . w świecie już głośno że mamy dużo jabłek . Więc . Zapraszamy śeircie na Polskie Jabłka . Tak wiem wiem Gdybanie . Pozdrawiam Quote
Guest zas.przewod. Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 zwracam się do sadowników,za te pięniądze i tak nic nie załatwicie,wstrzymać dostawę jabłka przemysłowego,koszt zbierania czy przerywania przekroczy koszt pozyskania pieniędzy za jabłko,następny wpis będzie dotyczył daty i sposobu protestu. Quote
Guest piotrek Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 no ciekaw jestem tego sposobu protestu byli racy w tamtym sezonie co kazali trzymać jak było po 50 gr a sami sypali w tym czasie Quote
Guest beata Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 a ja dziś kupiłam sobie buty na które zbierałam przemysł cały tydzień. ,jak żyć panie prezydencie! Quote
Guest piotrek Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 cały tydzień zbierania na buty ? albo słabo zbierasz albo buty tanie nie były Quote
Guest gosc Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 przeciętny człowiek który dostaje pensje żeby kupić sobie jako takie markowe buty też musi na nie tydzień pracować. Więc albo sie trzeba taniej ubierać albo nie narzekać. wracając do tematu przemysł 0,18 Quote
Guest Jerry Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 Ludzie dwa razy przemyślcie zanim oddacie jabłka przemysłowe za CAŁE 18 GROSZY !!! .Przecież po odliczeniu kosztów zbioru zostaje wam ZERO czyli NIC.Oddając za takie pieniądze robicie krzywdę sobie i innym . Pozdrawiam i życzę trafnych , przemyślanych decyzji . Quote
Guest Sebastian Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 cały tydzień zbierania na buty ? albo słabo zbierasz albo buty tanie nie były nie słabo zbiera tylko takie psie ceny, jak za tonę jabłek buty kupisz to z czym do ludu Quote
Guest gosc Posted August 24, 2016 Report Posted August 24, 2016 no ale koleżanka pisze że tydzień zbierała więc chyba po godzinie dziennie ..... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.