Jump to content

Ceny jabłek 2016/2017


Recommended Posts

Guest Waldek
Posted

raczej w tym roku rewelacji nie będzie, Rosja embargo trzyma i ma trzymać podobno 2020

Guest so sad
Posted

ten seozn moze być bardzo ciekawy, a to co mnie ciekawi to czy ludzie nauczeni brakiem ceny w maju będą sprzedawać wszystko na bieżąco bez inwestycji w KA czy też jednak część potrzyma jabłka do wiosny ...

Guest pitrek
Posted

ci co maja KA będą trzymać, ewentualnie upłynnią 20 % jesienią reszta do wiosny będzie w KA ryzykując......

Posted

jesienią jabłko bedzie tanie, wg mnie przemysł bedzie po 15 gr, eksport 70 - 90, wątpie aby było wiecej choć róznie cuda sie zdarzały

Posted

Oczywiście podpuszczaja Nas handlarzyki. W cale nie mus być takiej złej ceny. Jakość w tym roku bez upałów będzie lepsza, towar po leży. Na jesieni tez wcale nie będzie dużo towaru (patrz ilość odmian letnich). Moje jabłko poczeka na cenę, a przemysł po parę groszy niech Sami pozbierają. Ubezpieczaimy przed gradem to nie będziemy musieli na przetrwanie sprzedawać za marne grosze przemysłu i w tedy nawet za niego zapłacą.

Posted

na jesieni nie będzie jabłka ? zejdz na ziemie bo popuściłeś wodze fantazji. Bedzie masa ludzi która nie zaryzykuje trzymania u kogoś w KA do wiosny. Co do jabłka - pewnie że poleży, tylko co z tego jak go nie bedzie miał kto kupić, skąd wiesz jakie bedzie zejście na wiosne ? może takie samo jak i teraz

Posted

dokładnie, też uważam, że na jesieni będą sprzedawać na masę i nie czekać płacić za KA i liczyć na gruszki na wierzbie 

Posted

wszyscy pisza o gradzie itp ale jak założymy że nie będzie czekolady bo są inne warunki nie ma upałów to jabłka bedzie i tak wiecej jak rok temu, w ostatnim sezonie całe komory szły na przemysł wiec od groma odeszło a i tak ceny nie było, sprawa jest prosta jak nie pójdzie do Rosji pełną parą to mozna pomarzyć o cenie

Guest piotrek
Posted

cena jak pisałem spadla i nikt nikogo nie podpuszcza, ma jeszcze spaść, jak ktoś planuje sypać to radze teraz, ci co myślą że ich ktoś ciagle podpuszcza niech nie sypią za takie pieniądze i tyle

Guest skupowy
Posted

jabłko przemysłowe bedzie po 0.15 zł  a, i tak  bedziecie nam wozic, bo do rowu nie wysypiecie,proste 

Guest milsad
Posted

za taką cene na przemysł to niech sobie zgnije pod drzewem.Niech drzewem.Niech głupi zbierają .Bierzcie kredyty to was zlicytują. I sadzcie pięć razy tyle bo tylko tyle potraficie

Guest sadownik
Posted

Jabłko w tym roku nie zapłaci.Przemysł będzie tani jak i eksport również. Większość będzie się bała trzymać jabłko na wiosnę i będą sprzedawać jesienią. Wiadomo, że niektórzy są wytrwali i przetrzymają jabłko do wiosny, ale muszą już mieć nerwy z tytanu i spokojną głowę. Jak nic się nie zmieni to zakończy się to wszystko katastrofą gospodarczą.

Guest mariusz
Posted

Jabłoko zrobiło  się jak gra na loteri . nic na temat cen i co będzie nie wiadomo. Gdybać można wiele . Może trafi się jakiś kraj , kontrachęt który zainteresuje się naszym jabłkiem . w świecie już głośno że mamy dużo jabłek . Więc . Zapraszamy śeircie na Polskie Jabłka . Tak wiem wiem Gdybanie . Pozdrawiam 

Guest zas.przewod.
Posted

zwracam się do sadowników,za te pięniądze i tak nic nie załatwicie,wstrzymać dostawę jabłka przemysłowego,koszt zbierania czy przerywania przekroczy koszt pozyskania pieniędzy za jabłko,następny wpis będzie dotyczył daty i sposobu protestu.

Guest piotrek
Posted

no ciekaw jestem tego sposobu protestu -_-   byli racy w tamtym sezonie co kazali trzymać jak było po 50 gr a sami sypali w tym czasie

Posted

a ja dziś kupiłam sobie buty na które zbierałam przemysł cały tydzień. ,jak żyć panie prezydencie!

Guest piotrek
Posted

cały tydzień zbierania na buty ?  albo słabo zbierasz albo buty tanie nie były :wacko:

Posted

przeciętny człowiek który dostaje pensje  żeby kupić sobie jako takie markowe buty też musi na nie tydzień pracować. Więc albo sie trzeba taniej ubierać albo nie narzekać.

 

wracając do tematu przemysł 0,18

Posted

Ludzie dwa razy przemyślcie zanim oddacie jabłka przemysłowe za CAŁE 18 GROSZY !!! .Przecież po odliczeniu kosztów zbioru zostaje wam ZERO czyli NIC.Oddając za takie pieniądze robicie krzywdę sobie i innym . Pozdrawiam i życzę trafnych , przemyślanych decyzji .

Guest Sebastian
Posted

cały tydzień zbierania na buty ?  albo słabo zbierasz albo buty tanie nie były :wacko:

 

nie słabo zbiera tylko takie psie ceny, jak za tonę jabłek buty kupisz to z czym do ludu

Posted

no ale koleżanka pisze że tydzień zbierała więc chyba po godzinie dziennie .....

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...