Jump to content

kapusta


Guest Anna

Recommended Posts

Posted

Ja sprzedaje po 0,55zł w skrzyniopaletach luzem a 0,60zł w workach 25kg na palecie owinięte streczem. Zostały nam dwa miesiące handlu i nie wiem czy ceny się coś zmienią.

Posted

jesli w małopolsce kapusty nie ma to i nikt chocby chciał za nią nie zapłaci nawet 50gr. a powaznie to kapusta za miesiąc bedzie miała ponad złotówke

Guest darek
Posted

A w malopolsce 55-60 gr wszystko jedno ladna czy nie ladna jedna cena na gieldzie w krakowie zalezy od dnia od 15-20zl/25kg.

Posted

Proszę państwa, jedna prosta zasada - powoli sprzedawać i powoli podnosić ceny. Bo jak szybko zacznie iść do góry to może się zadławić.

Guest kapusta
Posted

Biała jest po 1zł luzem. Naganiacze i pośrednicy nie podnoszą cen producentom. Wczoraj ładował u sąsiada i płacił mu 0,75zł a sam kasuje 1 zł, brać tylko za zorganizowanie towaru ponad 7000zł za jednego tira to ostra przesada. Ale jak prooducent się nie szanuje i nie dba o zyski to tak właśnie wychodzi. Co do cen giełdowych to na Broniszach kapusta biała z chłodni jest po 25zł za worek 20kg.

Guest kopiec
Posted

centrum 75-80gr i zainteresowanie duże przemysł 50 gr

zgadza się, takie są ceny kapusty z kopcy

Guest tomasz
Posted

panowie nie ma co sie czarowac o 1zł  najwiecej co mozna otrzymac to 70gr dla producenta w porywach 75

Guest Józef
Posted

Przestańmy się czarować, kapusty białej jest jak na lekarstwo i teraz powinna być po 1,5zł. Pekinki brakuje, nie można się dokupić to samo będzie z białą. Do nowych zbiorów jeszcze 2 miesiące a przechowalnie pozamiatane, w chłodniach zaczyna świecić pustkami, co do syfu co przyjeżdża z Niemiec i Holandii nie będe się wypowiadał, kto ten towar miał na bazie wie co to jest.

Guest Gość
Posted

W malopolsce okolice miechowa charsznicy cena max 70gr wiekszosc towaru slabiutka jakosc cos to slabo drozeje czemu jakie sa tego przyczyny

Posted

W malopolsce okolice miechowa charsznicy cena max 70gr wiekszosc towaru slabiutka jakosc cos to slabo drozeje czemu jakie sa tego przyczyny

dziś już 80gr dochodzi mazowiecki 75gr to już standart

Guest Marek_
Posted

Wszystkie "łapy" co oferują 60gr niech ogarną piane z ust i zaczną płacić normalnie. Przestańcie szczekać jak psy na łańcuchach: Hau hau 60 gr!, Hau hau 60 gr! Czy 10gr z 1 kg marży Wam nie wystarcza? To jest przecież 2000zł z auta!!! 50gr co teraz bierzecie to jest 10.000zł!!!!!!!! OGARNIJCIE SIĘ W SWOJEJ ZACHŁANNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guest romek
Posted

a jak wygląda  kapusta pod osłonami?. szybko rośnie?. kiedy moze pojawic sie na rynku?

Guest marian
Posted

Na niedziele będzie ale na którą to nie wiem zależy to od pogody

Guest jacek
Posted

Centrum 80 gr na chwilę obecną, myślicie, że jeszcze zdrożeje ? 

Posted

Centrum 80 gr na chwilę obecną, myślicie, że jeszcze zdrożeje ? 

powinno pójść w górę towaru jak na lekarstwo a zainteresowanie coraz większe

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...