Guest Anna Posted March 1, 2015 Report Posted March 1, 2015 Co z tą białą jakie ceny w Polsce, czy będzie drożej? Quote
Marcin Posted March 1, 2015 Report Posted March 1, 2015 Ja sprzedaje po 0,55zł w skrzyniopaletach luzem a 0,60zł w workach 25kg na palecie owinięte streczem. Zostały nam dwa miesiące handlu i nie wiem czy ceny się coś zmienią. Quote
Guest darek Posted March 1, 2015 Report Posted March 1, 2015 w malopolsce kapusty niema a cena 50gr Quote
Guest lolo Posted March 2, 2015 Report Posted March 2, 2015 jesli w małopolsce kapusty nie ma to i nikt chocby chciał za nią nie zapłaci nawet 50gr. a powaznie to kapusta za miesiąc bedzie miała ponad złotówke Quote
Guest rob Posted March 4, 2015 Report Posted March 4, 2015 mazowiecki 80 gr/kg białej na dzień dzisiejszy a co będzie dalej? Quote
Guest darek Posted March 4, 2015 Report Posted March 4, 2015 A w malopolsce 55-60 gr wszystko jedno ladna czy nie ladna jedna cena na gieldzie w krakowie zalezy od dnia od 15-20zl/25kg. Quote
Guest nowy Posted March 4, 2015 Report Posted March 4, 2015 Proszę państwa, jedna prosta zasada - powoli sprzedawać i powoli podnosić ceny. Bo jak szybko zacznie iść do góry to może się zadławić. Quote
Guest kapusta Posted March 5, 2015 Report Posted March 5, 2015 Biała jest po 1zł luzem. Naganiacze i pośrednicy nie podnoszą cen producentom. Wczoraj ładował u sąsiada i płacił mu 0,75zł a sam kasuje 1 zł, brać tylko za zorganizowanie towaru ponad 7000zł za jednego tira to ostra przesada. Ale jak prooducent się nie szanuje i nie dba o zyski to tak właśnie wychodzi. Co do cen giełdowych to na Broniszach kapusta biała z chłodni jest po 25zł za worek 20kg. Quote
Guest rob Posted March 6, 2015 Report Posted March 6, 2015 centrum 75-80gr i zainteresowanie duże przemysł 50 gr Quote
Guest kopiec Posted March 6, 2015 Report Posted March 6, 2015 centrum 75-80gr i zainteresowanie duże przemysł 50 gr zgadza się, takie są ceny kapusty z kopcy Quote
Marcin Posted March 6, 2015 Report Posted March 6, 2015 Skąd te ceny bierzecie? Sieradz cena za białą kapustę to 0,60zł i takie są realia. Quote
Guest tomasz Posted March 11, 2015 Report Posted March 11, 2015 panowie nie ma co sie czarowac o 1zł najwiecej co mozna otrzymac to 70gr dla producenta w porywach 75 Quote
Guest Józef Posted March 11, 2015 Report Posted March 11, 2015 Przestańmy się czarować, kapusty białej jest jak na lekarstwo i teraz powinna być po 1,5zł. Pekinki brakuje, nie można się dokupić to samo będzie z białą. Do nowych zbiorów jeszcze 2 miesiące a przechowalnie pozamiatane, w chłodniach zaczyna świecić pustkami, co do syfu co przyjeżdża z Niemiec i Holandii nie będe się wypowiadał, kto ten towar miał na bazie wie co to jest. Quote
Guest Gość Posted March 12, 2015 Report Posted March 12, 2015 W malopolsce okolice miechowa charsznicy cena max 70gr wiekszosc towaru slabiutka jakosc cos to slabo drozeje czemu jakie sa tego przyczyny Quote
Guest rob Posted March 12, 2015 Report Posted March 12, 2015 W malopolsce okolice miechowa charsznicy cena max 70gr wiekszosc towaru slabiutka jakosc cos to slabo drozeje czemu jakie sa tego przyczyny dziś już 80gr dochodzi mazowiecki 75gr to już standart Quote
Guest Marek_ Posted March 13, 2015 Report Posted March 13, 2015 Wszystkie "łapy" co oferują 60gr niech ogarną piane z ust i zaczną płacić normalnie. Przestańcie szczekać jak psy na łańcuchach: Hau hau 60 gr!, Hau hau 60 gr! Czy 10gr z 1 kg marży Wam nie wystarcza? To jest przecież 2000zł z auta!!! 50gr co teraz bierzecie to jest 10.000zł!!!!!!!! OGARNIJCIE SIĘ W SWOJEJ ZACHŁANNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Quote
Guest rob Posted March 17, 2015 Report Posted March 17, 2015 witam] centrum 80gr eksport przemysł 60 Quote
Guest roman Posted March 20, 2015 Report Posted March 20, 2015 Co tam w centralnel Polsce. Na południu doch0dzi do70 gr Quote
Guest romek Posted March 21, 2015 Report Posted March 21, 2015 a jak wygląda kapusta pod osłonami?. szybko rośnie?. kiedy moze pojawic sie na rynku? Quote
Guest marian Posted March 23, 2015 Report Posted March 23, 2015 Na niedziele będzie ale na którą to nie wiem zależy to od pogody Quote
Guest jacek Posted March 24, 2015 Report Posted March 24, 2015 Centrum 80 gr na chwilę obecną, myślicie, że jeszcze zdrożeje ? Quote
Guest rob Posted March 27, 2015 Report Posted March 27, 2015 Centrum 80 gr na chwilę obecną, myślicie, że jeszcze zdrożeje ? powinno pójść w górę towaru jak na lekarstwo a zainteresowanie coraz większe Quote
Guest Gap Posted March 27, 2015 Report Posted March 27, 2015 juz ładna jest z Macedoni zaraz zaleje całą Polske Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.