Jump to content

Ceny Wiśni 2016


Recommended Posts

Guest Michał
Posted
Apeluje o zaprzestanie oddawania skupom wiśnie za 

śmieszne pieniądze. Dziś I tylko 1,3, a PW 80groszy... 

jak przez parę dni nie dostaną żadnego towaru cena na 

pewno wzrośnie! Truskawek nie nakupowali, porzeczki też 

nie, malina droga, pozostała już im tylko wiśnia!  

magazyny muszą mieć pełne! W JEDNOŚCI SIŁA!

Posted
Ty baranie gdzie mają pełne magazyny??? Nawet nie wiesz jakie jest zapotrzebowanie na wisnie.. To wszystko to jest zagrywka cenowa. 

Guest xxxxx
Posted
Mają pełne magazyny na pewno. Tobie zaprzestanie trwania nie pasuje bo nie będziesz zarabiał cwaniaki.

Posted
Wiśnie tanie już w okolicach Białej Rawskiej limity magazyny pełne wiśnia spadnie poniżej 1zł i glazier macie zapotrzebowanie jak by było zapotrzebowanie to by cena była raczej jakaś inna 

Posted
Wez sie czlowieku nie nakrecaj i ludzi na forum... a z twojego pisania  to nic dobrego z  nie wyniknie... 

Guest znawca
Posted
Prawdziwy zbiór łutówki tak naprawdę się jeszcze nie zaczął, a wy piszecie że magazyny/chłodnie pełne. 

niektóre tłocznie dopiero startują z przerabianiem wiśni. 

Obniżka celowa by wywołać panikę, po co mają płacić więcej skoro ,,mądrzy" sadownicy przywiozą im towar nawet poniżej złotówki???

Posted

Jak mówisz na skupie rwijcie mniej jak będzie mniej towaru to cena nie spadnie.

To rolnik dobra ale daj jeszcze 1 kisten

i taka robota

Guest Wieśniak
Posted

NIE RWAC,NIE ODDAWAĆ SWEJ PRACY ZA BEZCEN!!Ta cena,przy wymarznięciach w Europie,nie ma uzasadnienia ekonomicznego!!Zakłady zwietrzyły kilkaset% przebitki,i wyzyskują niewolników!!!A PIŁY SPALINOWE SPRAWNE MAMY?

Posted

cena obecna 1,10, słyszałem że ma być 0,90 gr po niedzieli od wtorku

Posted

a co cie renciści obchodzą ?  nie wolno im ?  może wogóle ci co mają mało niech wyrwią żeby ci co mają po 10 ha mieli wyższe ceny ?  ci renciści dostają za kg tyle samo co i ty to raz, po drugie ja w okolicy nie widze aby rencista miał jakieś duże uprawy wiśni, wręcz przeciwnie to młodzi sadzą. była już wina rządu, przetwórców, prezesów, związków, tych co rwią i wożą a teraz jest wina rencistów :D    jutro kogo bedzie wina ?

Posted

Witam, ile kosztuje zbiór wiśni kombajnem? Pozdrawiam - Ewa.

Kombajn działa w sadzie sadzonym pod kombajn.

W zwykłym tylko otrząsarka

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...