Guest Michał Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 Apeluje o zaprzestanie oddawania skupom wiśnie za śmieszne pieniądze. Dziś I tylko 1,3, a PW 80groszy... jak przez parę dni nie dostaną żadnego towaru cena na pewno wzrośnie! Truskawek nie nakupowali, porzeczki też nie, malina droga, pozostała już im tylko wiśnia! magazyny muszą mieć pełne! W JEDNOŚCI SIŁA! Quote
Guest xxx Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 Chłopie wiśni to mają już całe magazyny Quote
Guest aaa Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 Ty baranie gdzie mają pełne magazyny??? Nawet nie wiesz jakie jest zapotrzebowanie na wisnie.. To wszystko to jest zagrywka cenowa. Quote
Guest xxxxx Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 Mają pełne magazyny na pewno. Tobie zaprzestanie trwania nie pasuje bo nie będziesz zarabiał cwaniaki. Quote
Guest xxx Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 Wiśnie tanie już w okolicach Białej Rawskiej limity magazyny pełne wiśnia spadnie poniżej 1zł i glazier macie zapotrzebowanie jak by było zapotrzebowanie to by cena była raczej jakaś inna Quote
Guest .. Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 Wez sie czlowieku nie nakrecaj i ludzi na forum... a z twojego pisania to nic dobrego z nie wyniknie... Quote
Guest znawca Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 Prawdziwy zbiór łutówki tak naprawdę się jeszcze nie zaczął, a wy piszecie że magazyny/chłodnie pełne. niektóre tłocznie dopiero startują z przerabianiem wiśni. Obniżka celowa by wywołać panikę, po co mają płacić więcej skoro ,,mądrzy" sadownicy przywiozą im towar nawet poniżej złotówki??? Quote
Guest skup Posted July 22, 2016 Report Posted July 22, 2016 Jak mówisz na skupie rwijcie mniej jak będzie mniej towaru to cena nie spadnie. To rolnik dobra ale daj jeszcze 1 kisten i taka robota Quote
Guest Wieśniak Posted July 22, 2016 Report Posted July 22, 2016 NIE RWAC,NIE ODDAWAĆ SWEJ PRACY ZA BEZCEN!!Ta cena,przy wymarznięciach w Europie,nie ma uzasadnienia ekonomicznego!!Zakłady zwietrzyły kilkaset% przebitki,i wyzyskują niewolników!!!A PIŁY SPALINOWE SPRAWNE MAMY? Quote
Guest cvb Posted July 22, 2016 Report Posted July 22, 2016 cena obecna 1,10, słyszałem że ma być 0,90 gr po niedzieli od wtorku Quote
Guest ... Posted July 23, 2016 Report Posted July 23, 2016 Wiśnia 80gr kg fajnie. Niech renciści wiecej sadza Quote
Guest asd Posted July 23, 2016 Report Posted July 23, 2016 a co cie renciści obchodzą ? nie wolno im ? może wogóle ci co mają mało niech wyrwią żeby ci co mają po 10 ha mieli wyższe ceny ? ci renciści dostają za kg tyle samo co i ty to raz, po drugie ja w okolicy nie widze aby rencista miał jakieś duże uprawy wiśni, wręcz przeciwnie to młodzi sadzą. była już wina rządu, przetwórców, prezesów, związków, tych co rwią i wożą a teraz jest wina rencistów jutro kogo bedzie wina ? Quote
Guest Ewa Posted July 24, 2016 Report Posted July 24, 2016 Witam, ile kosztuje zbiór wiśni kombajnem? Pozdrawiam - Ewa. Quote
Guest widz Posted July 26, 2016 Report Posted July 26, 2016 Witam, ile kosztuje zbiór wiśni kombajnem? Pozdrawiam - Ewa. Kombajn działa w sadzie sadzonym pod kombajn. W zwykłym tylko otrząsarka Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.