Guest Jack Posted June 25, 2020 Report Posted June 25, 2020 Co sądzicie o tegorocznym sezonie wiśni? Będzie podobny rok do poprzedniego czy trochę lepiej? Quote
Prorok Posted June 25, 2020 Report Posted June 25, 2020 Wiśni ni ma...zaczną od 5 PLN i dojdzie do 10... Szykuje walizkę na kasę;) Quote
Prorok Posted June 25, 2020 Report Posted June 25, 2020 Aaaaaa...i nie ma ludzi do zbioru.. Tak jak z truskawkami... wszystko zmarzlo.ludzi nie ma a kisten 1,5 PLN... Quote
Guest Jack Posted June 25, 2020 Report Posted June 25, 2020 Może być w tym roku naprawdę słabiutko. Jak jeszcze nie ma ludzi do zbierania to tragedia. Quote
Guest tomek Posted June 25, 2020 Report Posted June 25, 2020 2 godziny temu, Gość Jack napisał: Może być w tym roku naprawdę słabiutko. Jak jeszcze nie ma ludzi do zbierania to tragedia. Kiedys to sie szło całą rodziną rwać i dobrze było, teraz dzieci tylko telefon w ręce i rwał nie bedzie bo mu sie nie chce. I było tyle aby móc samemu zerwać Quote
Prorok Posted June 25, 2020 Report Posted June 25, 2020 4 godziny temu, Gość tomek napisał: Kiedys to sie szło całą rodziną rwać i dobrze było, teraz dzieci tylko telefon w ręce i rwał nie bedzie bo mu sie nie chce. I było tyle aby móc samemu zerwać I wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni...aż tu nagle pojawiła się grupa chytrych gumofilcowi,nasadzili wszystkiego i wszędzie i jest klapa nawet w prxymrozkowym roku... A kiedyś było tak pięknie;) Quote
Guest Brok Posted June 26, 2020 Report Posted June 26, 2020 Zmarzło niewiele, a z tego co zostało to połowa po opadzie leży pod drzewem. Wiśni nie opłaca się zbierać ręcznie, chyba że eksport albo detal. Cena będzie pewnie podobna do zeszłego roku. Tłocznie będą się szybciej zamykać niż otwierać. Quote
Guest Jack Posted June 27, 2020 Report Posted June 27, 2020 A wy od kiedy zaczynacie swoje zbiory? Quote
Guest krzych Posted July 9, 2020 Report Posted July 9, 2020 dramat, teoretyczne przymrozki uszkodziły wiśnie w stopniu niewielkim, jednak patrząc na opad jaki miał miejsce to w mojej ocenie przez przymrozki, pogoda fatalna, trzeba pilnować oprysków, na drzewach od granicy z sąsiadem niedopryskanych totalna zgnilizna... także jak ktoś chce mieć towar to musi się śpieszyći nie mówić że chłodnie zapchane porzeczką bo porzeczki też nie ma Quote
Prorok Posted July 9, 2020 Report Posted July 9, 2020 36 minut temu, Gość krzych napisał: dramat, teoretyczne przymrozki uszkodziły wiśnie w stopniu niewielkim, jednak patrząc na opad jaki miał miejsce to w mojej ocenie przez przymrozki, pogoda fatalna, trzeba pilnować oprysków, na drzewach od granicy z sąsiadem niedopryskanych totalna zgnilizna... także jak ktoś chce mieć towar to musi się śpieszyći nie mówić że chłodnie zapchane porzeczką bo porzeczki też nie ma Tak i płacić po 5 zł za kg:)) Zejdź na ziemię za chwilę będzie 1,5 a potem za 1 zyla zawieziesz :)))) Quote
Guest olo Posted July 9, 2020 Report Posted July 9, 2020 Widzę że kolega Prorok zawsze w dobrej formie. Pozdrawiam. Quote
Guest Pioter Posted July 9, 2020 Report Posted July 9, 2020 3 godziny temu, Gość olo napisał: Widzę że kolega Prorok zawsze w dobrej formie. Pozdrawiam. Jest obecny wszędzie mistrz przeogromnego urodzaju Również pozdrawiam Mistrza kabaretu Quote
Prorok Posted July 9, 2020 Report Posted July 9, 2020 1 godzinę temu, Gość Pioter napisał: Jest obecny wszędzie mistrz przeogromnego urodzaju Również pozdrawiam Mistrza kabaretu No....już truskawka zapłaciła i czereśnie,czerwona porzeczka też płaci....i to ostro Agrest też sypnął grubo:)))) Następne będą wiśnie:)))) Mistrz kabaretu ma polewkę z gegaczy,których kroją i okradają:))) i tylko lamentują po internetach:)))) Udanych zbiorów i astronomicznych zysków panowie:)))) Quote
Prorok Posted July 9, 2020 Report Posted July 9, 2020 5 godzin temu, Gość olo napisał: Widzę że kolega Prorok zawsze w dobrej formie. Pozdrawiam. Co toialo nie być...eldorado truskawkowe,czereśniowe,agrestowej,czerwono porzeczkowe... To jest kabaret cenowy a nie moje wypowiedzi:))) Wiśnie będą następne ....pokazaliście w 2018 zeza darmo przywieziecie i tyle waszego co tu się poprujecie....a dalej za grosze wozić będziecie... Takie są smutne fakty Quote
Guest Roman Posted July 9, 2020 Report Posted July 9, 2020 24 minuty temu, Prorok napisał: Co toialo nie być...eldorado truskawkowe,czereśniowe,agrestowej,czerwono porzeczkowe... To jest kabaret cenowy a nie moje wypowiedzi:))) Wiśnie będą następne ....pokazaliście w 2018 zeza darmo przywieziecie i tyle waszego co tu się poprujecie....a dalej za grosze wozić będziecie... Takie są smutne fakty Co ty sie uparles tego 2018roku?taki rok byl i pewnie bedzie nie raz jeszcze.w tym roku pokazali ze ponizej 3zl nie sprzedadza na wiosne.i czegi ti dowodzi?ani tegi ze jest popyt i podaz.czeresnia wcale tak zle nie placi przeciez.wiemy wiemy.,ty masz nisze....i w najgorszym roku sprzedajesz po 1 zl.bi jedyny w polsce inwestujesz i gruba kase kladziesz w produkcje. Jestes lepszy niz nie jeden kabaret.jak cyrk.nie odpowiadaj.nie wysilaj sie.skuo sie na produkcji gali i swojej niszy.a jak ci sie nie podoba wpis ti nie musisz go czytac. Quote
Prorok Posted July 10, 2020 Report Posted July 10, 2020 7 godzin temu, Gość Roman napisał: Od 4 do 10 za czereśnie a średnio tonik 6 gdzie za 2 zł nikt nie chcec rwac to naprawdę super cena:))))) Miliony z tego zostają:))) 2018 pokazał przetwórcom,ze zawieziecie za psie pieniądze i nie muszą wam płacić...i nie płacą:))))) Zobaczymy jak będzie asxd wiśnie zapłacą...ale wg forumowiczów będą oo 5:PLN :)))) Quote
Guest Pioter Posted July 10, 2020 Report Posted July 10, 2020 11 godzin temu, Prorok napisał: No....już truskawka zapłaciła i czereśnie,czerwona porzeczka też płaci....i to ostro Agrest też sypnął grubo:)))) Następne będą wiśnie:)))) Mistrz kabaretu ma polewkę z gegaczy,których kroją i okradają:))) i tylko lamentują po internetach:)))) Udanych zbiorów i astronomicznych zysków panowie:)))) Ojjjj zabolało... Jak podajesz czereche po 4 zł to tylko pogratulować jakość Quote
Guest Roman Posted July 11, 2020 Report Posted July 11, 2020 W dniu 10.07.2020 o 06:07, Prorok napisał: Od 4 do 10 za czereśnie a średnio tonik 6 gdzie za 2 zł nikt nie chcec rwac to naprawdę super cena:))))) Miliony z tego zostają:))) 2018 pokazał przetwórcom,ze zawieziecie za psie pieniądze i nie muszą wam płacić...i nie płacą:))))) Zobaczymy jak będzie asxd wiśnie zapłacą...ale wg forumowiczów będą oo 5:PLN :)))) No faktycznie lo 4 zl to nie biznes.musisz wie ej inwestowac ,bedziesz mial towar extra to sprzedasz lo 10 czy 12zl. Milionerem na sadownictwie nie zostaje sie w tych czasach.wiem wiem.ty masz gale i goldena i slrzedajesz zawsze najlepiej....di tego masz nisze.... W 2017 byly 6 zl i co?mozna?.mozna. Quote
Prorok Posted July 12, 2020 Report Posted July 12, 2020 W dniu 10.07.2020 o 10:00, Gość Pioter napisał: Ojjjj zabolało... Jak podajesz czereche po 4 zł to tylko pogratulować jakość Kto powiedział że mam czereche?:))) Podaje ceny z bronisz Quote
Prorok Posted July 12, 2020 Report Posted July 12, 2020 A co do tematu....dziś rankiem wracałem z wódeczki w Bieszczadach..... Obserwacje mam takie....w przydrożnych sadach full wiśni....i jabłek też nie brak... Wszystko zmarzlo i cyny nima Quote
Guest Mariusz Posted July 13, 2020 Report Posted July 13, 2020 20 godzin temu, Prorok napisał: A co do tematu....dziś rankiem wracałem z wódeczki w Bieszczadach..... Obserwacje mam takie....w przydrożnych sadach full wiśni....i jabłek też nie brak... Wszystko zmarzlo i cyny nima Dokładnie, okolice Białej Rawskiej wiśni full... Quote
Prorok Posted July 14, 2020 Report Posted July 14, 2020 W dniu 13.07.2020 o 07:36, Gość Mariusz napisał: Dokładnie, okolice Białej Rawskiej wiśni full... Spokojnie ,będzie po 5 zl Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.