Jump to content

Wiśnie 2020


Recommended Posts

Posted

Co sądzicie o tegorocznym sezonie wiśni? Będzie podobny rok do poprzedniego czy trochę lepiej? 

  • IGRiT changed the title to Wiśnie 2020
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Może być w tym roku naprawdę słabiutko. Jak jeszcze nie ma ludzi do zbierania to tragedia. 

Guest tomek
Posted
2 godziny temu, Gość Jack napisał:

Może być w tym roku naprawdę słabiutko. Jak jeszcze nie ma ludzi do zbierania to tragedia. 

Kiedys to sie szło całą rodziną rwać i dobrze było, teraz dzieci tylko telefon w ręce i rwał nie bedzie bo mu sie nie chce. I było tyle aby móc samemu zerwać

Posted
4 godziny temu, Gość tomek napisał:

Kiedys to sie szło całą rodziną rwać i dobrze było, teraz dzieci tylko telefon w ręce i rwał nie bedzie bo mu sie nie chce. I było tyle aby móc samemu zerwać

I wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni...aż tu nagle pojawiła się grupa chytrych gumofilcowi,nasadzili wszystkiego i wszędzie i jest klapa nawet w prxymrozkowym roku...

 

A kiedyś było tak pięknie;)

Posted

Zmarzło niewiele, a z tego co zostało to połowa po opadzie leży pod drzewem. Wiśni nie opłaca się zbierać ręcznie, chyba że eksport albo detal. Cena będzie pewnie podobna do zeszłego roku. Tłocznie będą się szybciej zamykać niż otwierać.

  • 2 weeks later...
Guest krzych
Posted

dramat, teoretyczne przymrozki uszkodziły wiśnie w stopniu niewielkim, jednak patrząc na opad jaki miał miejsce to w mojej ocenie przez przymrozki, pogoda fatalna, trzeba pilnować oprysków, na drzewach od granicy z sąsiadem niedopryskanych totalna zgnilizna... także jak ktoś chce mieć towar to musi się śpieszyći nie mówić że chłodnie zapchane porzeczką bo porzeczki też nie ma :D

Posted
36 minut temu, Gość krzych napisał:

dramat, teoretyczne przymrozki uszkodziły wiśnie w stopniu niewielkim, jednak patrząc na opad jaki miał miejsce to w mojej ocenie przez przymrozki, pogoda fatalna, trzeba pilnować oprysków, na drzewach od granicy z sąsiadem niedopryskanych totalna zgnilizna... także jak ktoś chce mieć towar to musi się śpieszyći nie mówić że chłodnie zapchane porzeczką bo porzeczki też nie ma :D

Tak i płacić po 5 zł za kg:))

Zejdź na ziemię za chwilę będzie 1,5 a potem za 1 zyla zawieziesz :))))

Guest Pioter
Posted
3 godziny temu, Gość olo napisał:

Widzę że kolega Prorok zawsze w dobrej formie. Pozdrawiam.

Jest obecny wszędzie mistrz przeogromnego urodzaju ;)

Również pozdrawiam Mistrza kabaretu:)

 

 

Posted
1 godzinę temu, Gość Pioter napisał:

Jest obecny wszędzie mistrz przeogromnego urodzaju ;)

Również pozdrawiam Mistrza kabaretu:)

 

 

No....już truskawka zapłaciła i czereśnie,czerwona porzeczka też płaci....i to ostro

Agrest też sypnął grubo:))))

Następne będą wiśnie:))))

Mistrz kabaretu ma polewkę z gegaczy,których kroją i okradają:))) i tylko lamentują po internetach:))))

Udanych zbiorów i astronomicznych zysków panowie:))))

Posted
5 godzin temu, Gość olo napisał:

Widzę że kolega Prorok zawsze w dobrej formie. Pozdrawiam.

Co toialo nie być...eldorado truskawkowe,czereśniowe,agrestowej,czerwono porzeczkowe...

 

To jest kabaret cenowy a nie moje wypowiedzi:)))

 

Wiśnie będą następne ....pokazaliście w 2018 zeza darmo przywieziecie i tyle waszego co tu się poprujecie....a dalej za grosze wozić będziecie...

 

Takie są smutne fakty

Guest Roman
Posted
24 minuty temu, Prorok napisał:

Co toialo nie być...eldorado truskawkowe,czereśniowe,agrestowej,czerwono porzeczkowe...

 

To jest kabaret cenowy a nie moje wypowiedzi:)))

 

Wiśnie będą następne ....pokazaliście w 2018 zeza darmo przywieziecie i tyle waszego co tu się poprujecie....a dalej za grosze wozić będziecie...

 

Takie są smutne fakty

Co ty sie uparles tego 2018roku?taki rok byl i pewnie bedzie nie raz jeszcze.w tym roku pokazali ze ponizej 3zl nie sprzedadza na wiosne.i czegi ti dowodzi?ani tegi ze jest popyt i podaz.czeresnia wcale tak zle nie placi przeciez.wiemy wiemy.,ty masz nisze....i w najgorszym roku sprzedajesz po 1 zl.bi jedyny w polsce inwestujesz i gruba kase kladziesz w produkcje.

Jestes lepszy niz nie jeden kabaret.jak cyrk.nie odpowiadaj.nie wysilaj sie.skuo sie na produkcji gali i swojej niszy.a jak ci sie nie podoba wpis ti nie musisz go czytac.

 

Posted
7 godzin temu, Gość Roman napisał:

 

Od 4 do 10 za czereśnie a średnio tonik 6 gdzie za 2 zł nikt nie chcec rwac to naprawdę super cena:)))))

Miliony z tego zostają:)))

2018 pokazał przetwórcom,ze zawieziecie za psie pieniądze i nie muszą wam płacić...i nie płacą:)))))

Zobaczymy jak będzie asxd wiśnie zapłacą...ale wg forumowiczów będą oo 5:PLN :))))

Guest Pioter
Posted
11 godzin temu, Prorok napisał:

No....już truskawka zapłaciła i czereśnie,czerwona porzeczka też płaci....i to ostro

Agrest też sypnął grubo:))))

Następne będą wiśnie:))))

Mistrz kabaretu ma polewkę z gegaczy,których kroją i okradają:))) i tylko lamentują po internetach:))))

Udanych zbiorów i astronomicznych zysków panowie:))))

Ojjjj zabolało...

Jak podajesz czereche po 4 zł to tylko pogratulować jakość ?

 

Guest Roman
Posted
W dniu 10.07.2020 o 06:07, Prorok napisał:

Od 4 do 10 za czereśnie a średnio tonik 6 gdzie za 2 zł nikt nie chcec rwac to naprawdę super cena:)))))

Miliony z tego zostają:)))

2018 pokazał przetwórcom,ze zawieziecie za psie pieniądze i nie muszą wam płacić...i nie płacą:)))))

Zobaczymy jak będzie asxd wiśnie zapłacą...ale wg forumowiczów będą oo 5:PLN :))))

No faktycznie lo 4 zl to nie biznes.musisz wie ej inwestowac ,bedziesz mial towar extra to sprzedasz lo 10 czy 12zl.

Milionerem na sadownictwie nie zostaje sie w tych czasach.wiem wiem.ty masz gale i goldena i slrzedajesz zawsze najlepiej....di tego masz nisze....

W 2017 byly 6 zl i co?mozna?.mozna.

Posted
W dniu 10.07.2020 o 10:00, Gość Pioter napisał:

Ojjjj zabolało...

Jak podajesz czereche po 4 zł to tylko pogratulować jakość ?

 

Kto powiedział że mam czereche?:)))

Podaje ceny z bronisz

Posted

A co do tematu....dziś rankiem wracałem z wódeczki w Bieszczadach.....

 

Obserwacje mam takie....w przydrożnych sadach full wiśni....i jabłek też nie brak...

 

Wszystko zmarzlo i cyny nima

Guest Mariusz
Posted
20 godzin temu, Prorok napisał:

A co do tematu....dziś rankiem wracałem z wódeczki w Bieszczadach.....

 

Obserwacje mam takie....w przydrożnych sadach full wiśni....i jabłek też nie brak...

 

Wszystko zmarzlo i cyny nima

Dokładnie, okolice Białej Rawskiej wiśni full...

Posted
W dniu 13.07.2020 o 07:36, Gość Mariusz napisał:

Dokładnie, okolice Białej Rawskiej wiśni full...

Spokojnie ,będzie po 5 zl

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...