Guest anomin Posted February 21, 2016 Report Posted February 21, 2016 Witam, jestem z województwa lubelskiego, chciałbym się dowiedzieć dlaczego cena orzecha włoskiego aż tak mocno spadła? słyszałem że na ukranie można nabyć juz za 6 zł . Dlaczego w sklepach typu tesco, biedronka orzechy sa takie drogie ? 40-60zł za kg, rozumiem, badania, opakowanie dochodzi i zapewne sa to orzechy obcego pochodzenia, czy nie było by lepiej podpisać im kontraktu z polskim producentem po niższej cenie? Quote
Guest orzech Posted February 22, 2016 Report Posted February 22, 2016 wszystko to spekulacja i nie ukształtowany rynek ... zalecam przetrzymanie orzecha jeszcze troche jeśli jest taka możliwość ... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.