Guest sad Posted January 5, 2016 Report Posted January 5, 2016 jak u was sprawa wygląda ? tniecie ? jak z płacą za cięcie ? łódzkie 150 zł bez obiadu, ekipa sprawdzona a nie jakieś nie ciekawe towarzystwo Quote
Guest twister Posted January 18, 2016 Report Posted January 18, 2016 Połowę mam już wyciętą w grudniu u siebie ciąłem teraz śniegi, ciężko wejść, mrozy, więc jak zrobi się dogodniej i polecę jeden sad to z zostanie mi 1/4 młodszego sadu, poleci już z górki. 150 zł to sporo ciężko to wszystko utrzymać kiedy koszty rosną a zarobki z jabłek są jakie są. Quote
Guest sadownik Posted January 18, 2016 Report Posted January 18, 2016 Witam! jakie odmiany drzew jabloniowych posadzic w tym roku? Quote
Guest Marcin Posted January 19, 2016 Report Posted January 19, 2016 Witam! jakie odmiany drzew jabloniowych posadzic w tym roku? Pytanie za milion dolarów, Kto może wiedzieć co się będzie sprzedawało moje propozycję : najdared, galę, princa, Quote
Guest sadownik Posted January 19, 2016 Report Posted January 19, 2016 najdareg princa na jakiej podkladce najlepiej posadzie? klasa ziemi 3 i 4. Quote
Guest captach13805 Posted January 21, 2016 Report Posted January 21, 2016 na takiej, która nie pozwoli wyrywać 5 letnich drzew rękoma, i która nie spowoduje, że po 5 latach połowę sadu będziesz miał powywracane przez wiatr oraz drugą połowę zniszczy rak. Inna sprawa czy ten prince będzie taki zbywalny bo może się okaże, że to chwilowa moda. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.