Guest xxxx Posted October 13, 2015 Report Posted October 13, 2015 Witam jak u was wygląda sytucja z plonem pekinki zimowej? Piszcie regiony i jak jest u was. W małopolsce zapowiadają sie raczej średnie zbiory. Quote
Guest producent Posted October 13, 2015 Report Posted October 13, 2015 Centrum słabo jak tak dalej będzie to połowa plonu Quote
Guest pekiniarz Posted October 13, 2015 Report Posted October 13, 2015 Centrum potwierdzam cudów nie ma Quote
Guest producent Posted October 13, 2015 Report Posted October 13, 2015 Sieradz słabiutko, najperw dostała strzała w te upały i ją przytępiło, a teraz zimno. Zobaczymy, ale jak narazie 50% plonu. Cudów nie będzie, z resztą jak z każdą kapustą. Quote
Guest zbyszek Posted October 14, 2015 Report Posted October 14, 2015 mazowsze dwie noce pod rząd -6 stopni przy gruncie wegetacja zatrzymana na 10 dni a takiego uderzenia ciepła nie zapowidaja wiec napewno bedzie ok 50 góra 60 procent co w roku 2014 Quote
Guest Jan Posted October 14, 2015 Report Posted October 14, 2015 Ale cenę na tą chwilę prubują zbić poniżej złotówki cwaniaki uda im się czy w tym roku pekinka obroni się??? Jaka cena u was koledzy centrum od 1-1.20zł pozdrawiam nie sprzedajcie pekiny tanio może na taki rok trzeba będzie długo czekać!!! Quote
Guest Rafał Centrum Posted October 15, 2015 Report Posted October 15, 2015 Pekin narazie jakość ok. 1/3 plonu mniej niz w tamtym roku. Zobaczymy jak zachowa się po przymrozkach. Plonu za dużo większego bym się nie spodziewał ,chyba że ktoś ma 1 ha to może sobie pozwolić i poczekać. Pozdrawiam Quote
Guest olo Posted October 16, 2015 Report Posted October 16, 2015 w wielkopolsce tez zapowiada sie slaby plon. główki póki co miekkie. potrzeba ok 3 tyg ciepłej pogody Quote
Guest jaro Posted October 29, 2015 Report Posted October 29, 2015 i jak tam pekin w waszych rejonach? w wlkp stoi w miejscu.nie ma jeszcze co zbierać Quote
Guest Tomek Posted December 9, 2015 Report Posted December 9, 2015 i jak tam pekin w waszych rejonach? w wlkp stoi w miejscu.nie ma jeszcze co zbierać może chcesz kupić talerzówkę? sprzedam tanio Quote
Guest jaro Posted December 9, 2015 Report Posted December 9, 2015 może chcesz kupić talerzówkę? sprzedam tanio tanio? tzn za ile? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.