Guest Witek Posted July 6, 2015 Report Posted July 6, 2015 W świętokrzyskim dużo sadów wiśniowych na drzewie ma bardzo mało owoców. Mnóstwo zawiązków opadła w czerwcu. SZOK!!! Quote
Guest gość Posted July 6, 2015 Report Posted July 6, 2015 tak tak truskawki też zmarzły i uschły podobie jak czarna porzeczka ale pisz dalej może podrożeją pozdrawiam Quote
IGRiT Posted July 6, 2015 Report Posted July 6, 2015 to jest takie coroczne przeciąganie liny kupujacy(handlowcy)-----sprzedający(producenci), jedni piszą tak, a drudzy tak ... każdy chce swoje ugrać a prawda jest pośrodku ... u mnie na ogrodzie wisni dużo opadło ale co roku tak jest, mniej lub więcej ... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.