Jump to content

Ceny Śliwek 2017


Recommended Posts

Guest JanSadownik
Posted

Witam orientujecie się jak w tym roku sprawa ze śliwkami na giełdzie wygląda? wie ktoś moze po ile ładna Rana na broniszy?

Guest Bronisze
Posted

Wczoraj Bronisze ceny za opal 5 zł, Katinka,jeśli dobrze nazwę napisałam jeden cenił 6zł,węgierska rana 4 zł,zainteresowanie duże, cena dla kupca 4- 4,5 kupowali chętnie, wyższa cena już nie dla każdego kupca.

Guest Gość
Posted

Wczoraj Bronisze ceny za opal 5 zł, Katinka,jeśli dobrze nazwę napisałam jeden cenił 6zł,węgierska rana 4 zł,zainteresowanie duże, cena dla kupca 4- 4,5 kupowali chętnie, wyższa cena już nie dla każdego kupca.

Dzięki za odpowiedź :) dziwi mnie tylko ze opal albo katinka droższa od cacanskiej rany która jest 10 razy większa :D ale moze akurat dużo węgier nawiózł zresztą to bronisze co chwile sie cena zmienia :)

Guest Bronisze
Posted

Tak to była węgierska, przesypywali i ważyli na miejscu, smaku to podobno nie miało wcale, ale cena niska, aż kolejka się zrobiła , klient w mieście kupi?, ważny zysk?

  • 3 weeks later...
Guest pumba1233
Posted

Panowie, czy ktos zna aktualne ceny sliwki w Broniszach?

Ponawiam pytanie Jak tam ładna Dąbrowicka Amers?

Guest pumba123
Posted

Dabrowocka na plastiki do 5zl/kg hurt 3.25-3.75 drozej ciezko sprzedac

Dzięki , czyli warto postać z tydzien :)

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...