Guest JanSadownik Posted July 27, 2017 Report Posted July 27, 2017 Witam orientujecie się jak w tym roku sprawa ze śliwkami na giełdzie wygląda? wie ktoś moze po ile ładna Rana na broniszy? Quote
Guest Bronisze Posted July 29, 2017 Report Posted July 29, 2017 Wczoraj Bronisze ceny za opal 5 zł, Katinka,jeśli dobrze nazwę napisałam jeden cenił 6zł,węgierska rana 4 zł,zainteresowanie duże, cena dla kupca 4- 4,5 kupowali chętnie, wyższa cena już nie dla każdego kupca. Quote
Guest Gość Posted July 29, 2017 Report Posted July 29, 2017 Wczoraj Bronisze ceny za opal 5 zł, Katinka,jeśli dobrze nazwę napisałam jeden cenił 6zł,węgierska rana 4 zł,zainteresowanie duże, cena dla kupca 4- 4,5 kupowali chętnie, wyższa cena już nie dla każdego kupca. Dzięki za odpowiedź dziwi mnie tylko ze opal albo katinka droższa od cacanskiej rany która jest 10 razy większa ale moze akurat dużo węgier nawiózł zresztą to bronisze co chwile sie cena zmienia Quote
Guest Bronisze Posted July 30, 2017 Report Posted July 30, 2017 Tak to była węgierska, przesypywali i ważyli na miejscu, smaku to podobno nie miało wcale, ale cena niska, aż kolejka się zrobiła , klient w mieście kupi?, ważny zysk? Quote
Guest mir-sad Posted August 17, 2017 Report Posted August 17, 2017 Panowie, czy ktos zna aktualne ceny sliwki w Broniszach? Quote
Guest pumba1233 Posted August 25, 2017 Report Posted August 25, 2017 Panowie, czy ktos zna aktualne ceny sliwki w Broniszach? Ponawiam pytanie Jak tam ładna Dąbrowicka Amers? Quote
Guest Aaa Posted August 25, 2017 Report Posted August 25, 2017 Dabrowocka na plastiki do 5zl/kg hurt 3.25-3.75 drozej ciezko sprzedac Quote
Guest pumba123 Posted August 26, 2017 Report Posted August 26, 2017 Dabrowocka na plastiki do 5zl/kg hurt 3.25-3.75 drozej ciezko sprzedac Dzięki , czyli warto postać z tydzien Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.