Jump to content

Zna Ktoś Może Cenę Na Aronię 2017R


Recommended Posts

Guest ROLNIK
Posted

JAKA CENA ARONII NA ROK 2017 ZNA KTOŚ MOŻE JAKIEŚ INFORMACJĘ NA TEN TEMAT I SKUPY

 

  • 2 weeks later...
Guest Andzej
Posted (edited)

gadasz głupoty 

Edited by IGRiT
usunięto inwektywy
Posted

50 gr to nie zbieram...nie dość,ze jest jej mało to jeszcze cena niska...kombajnu nie zdołam opłacic

Guest Mariusz
Posted

Masz racje u mnie 30 groszy bierze od zrywania a gdzie tu jeszcze transport masakra

Posted

Tak będzie rosła max 60gr.my zaczynamy od środy ,skup może nie potrwać długo już były takie lata.Jabłko tłoczą.

Posted

Tak będzie rosła max 60gr.my zaczynamy od środy ,skup może nie potrwać długo już były takie lata.Jabłko tłoczą.

 

dzisiaj miałem oferte na suszarnie 50gr

Guest Robert
Posted

Cena będzie większa plantatorzy skupy podobno ruszą od środy 16 sierpnia

Guest henryk
Posted

najlepiej byście oddali po 20 gr i pomogli rozwijać i bogacić się zakładom przetwórczym, których zagraniczni właściciele mają zbyt małe dotacje ze strony rządu polskiego i unii

Posted

skupu  mniejsze zakłady ruszą jak ustali cenę najlepszy specjalista w tej materii tj.Rauch,który narzuci-namówi inne większe przetwórnie do niskiej ceny,ceny poniżej kosztów produkcji by chłopy likwidowali polskie plantacje aroni

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...