Jump to content

Polecane Odmiany Truskawek


Recommended Posts

Guest karolina
Posted

Czy mogą Państwo polecić dobrze owocujące odmiany truskawek deserowych?

Posted

Halsted a mógłbyś napisać więcej o marmoladzie bo słyszałam że rozmywa się po deszczu bardzo. Jaką ma wielkość i jaki plon. No i odporność na choroby.

Guest sostabarrat
Posted

To są cenne informacje które człowiek zdobywa latami ,proszę sobie posadzić kilka odmian i ocenić która wg.Pani jest najlepsza do warunków w panujących w gospodarstwie ^_^

Guest karolina
Posted

@sostabarat zgadzam się ale zawsze można coś podpowiedzieć po to stworzono to forum żeby sobie wzajemnie pomagać. :) karma wraca pozdrawiam

Guest Halsted
Posted

To są cenne informacje które człowiek zdobywa latami ,proszę sobie posadzić kilka odmian i ocenić która wg.Pani jest najlepsza do warunków w panujących w gospodarstwie ^_^

 

 

@sostabarat zgadzam się ale zawsze można coś podpowiedzieć po to stworzono to forum żeby sobie wzajemnie pomagać. :) karma wraca pozdrawiam

 

akurat z tym jednak muszę się zgodzić, mam tutaj na myśli post nr1 z zacytowanych. Nikt nie wie jaką ma Pani kwasowość gleby, w jakim rejonie Pani żyje, to wszystko jest ważne i tak naprawdę ciężko coś doradzić, nie wie nikt również jakie zaplecze do ochrony roślin Pani ma ( sprzęt ) i tak dalej. Marmolada fakt, rozmywa się aczkolwiek jest to odmiana typowo eksportowa, jedna z twardszych i bardziej odpornych. 

  • 4 months later...
Posted

JA POLECAM ODMIANĘ "SELVIK" BO JĄ POSIADAM I MAM JEJ SADZONKI,JEST DESEROWA,BARDZO OBFICIE PLONUJE PLENNOŚCIĄ  I POKROJEM KRZAKA JEST JAK ELKAT,SZYBKO ODBIJA PO SCIĘCIU LIŚCI A MAJĄC OBFITE ULISTNIENIE  ZAGŁUSZA CHWASTY PRZEZ CO JEST ŁATWIEJSZA OD INNYCH W UPRAWIE.BARDZO ODPORNA NA MROZY.MA TEŻ WADY:KOSZTUJE 0,60 ZŁ/SZT I NIE ROZPŁYWA SIĘ W USTACH JAK ELKAT ALE I TEŻ NIE ZGNIJE JAK ON PODCZAS DŁUGOTRWAŁYCH  DESZCZÓW BO JEST TRUSKAWKĄ TWARDSZĄ NADAJĄCĄ SIE DO HANDLU HURTOWEGO.Z RACJI OBFITEGO ULISTNIENIA TRUDNIEJ SIĘ JA ZBIERA TRZEBA PRZECZESYWAĆ RZĄDKI BO OWOCÓW NIE EKSPONUJE  JAK NP.VIBRANT CZY FENELA ALE TO SĄ WSZYSTKIE WADY JAKIE JA W NIEJ WIDZĘ  RESZTA TO SAMA RADOŚĆ O ILE NIE POPEŁNI SIĘ JAKIEGOŚ KARDYNALNEGO BŁĘDU.post-0-0-09431000-1512068441_thumb.jpg

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...