Jump to content

Opinia O Odmianie Truskawki Asia


Recommended Posts

Guest goli
Posted

Czy moglibyście podzielić się spostrzeżeniami na temat odmiany truskawki Asia. Chodzi mi czy jest plenna i jak to wygląda w kolejnych latach. Czy odporna na choroby i czy się nie drobi.

Guest Gość
Posted

O asi to nie słyszałem. Azja jeśli już 

 

Oj tam, oj tam, Asia to po angielsku Azja, więc jeden pies. Jakaś opinia?

Guest Azja
Posted

Ale to nie forum językoznawcze tylko o ogrodnictwie / rolnictwie. 

 

Opinia tak - max 3 zbiory w sezonie i truskawka do max 2-3 lat może być . Generalnie ceną nie różni się dużo od malwiny, a zbiór z malwiny jest wydatniejszy. Także odpowiedź jest jasna co jest lepsze . Tak czy siak polecam sobie zasadzić azji choćby dla siebie - smak niesamowity. :)  :ph34r:  :ph34r:

Guest goli
Posted

Dzięki za opinię. Akurat Malwinę przez 3 lata miałem i nie jestem z niej zadowolony.

Guest Aaaaa
Posted

Ale przecież ta odmiana to ASIA. Wymawia się azja a piszę Asia.

Guest joanna czyli asia
Posted

Nie nie macie racji zapytajcie szkolkarzy ta odmiana to Asia od imienia Joanna moi drodzy. Handlarze zangielszczyli tą nazwę.

  • 3 years later...
Posted

Azji nie znam ale kupiłam Sybille bardzo pyszna słodka zapach i Honeyone ciężki smak winny jak truskawka koncentrat z nutą poziomki plenne bez chorob

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...