Guest goli Posted July 1, 2017 Report Posted July 1, 2017 Czy moglibyście podzielić się spostrzeżeniami na temat odmiany truskawki Asia. Chodzi mi czy jest plenna i jak to wygląda w kolejnych latach. Czy odporna na choroby i czy się nie drobi. Quote
Guest Urban Posted July 3, 2017 Report Posted July 3, 2017 O asi to nie słyszałem. Azja jeśli już Quote
Guest Gość Posted July 3, 2017 Report Posted July 3, 2017 O asi to nie słyszałem. Azja jeśli już Oj tam, oj tam, Asia to po angielsku Azja, więc jeden pies. Jakaś opinia? Quote
Guest Azja Posted July 3, 2017 Report Posted July 3, 2017 Ale to nie forum językoznawcze tylko o ogrodnictwie / rolnictwie. Opinia tak - max 3 zbiory w sezonie i truskawka do max 2-3 lat może być . Generalnie ceną nie różni się dużo od malwiny, a zbiór z malwiny jest wydatniejszy. Także odpowiedź jest jasna co jest lepsze . Tak czy siak polecam sobie zasadzić azji choćby dla siebie - smak niesamowity. Quote
Guest goli Posted July 3, 2017 Report Posted July 3, 2017 Dzięki za opinię. Akurat Malwinę przez 3 lata miałem i nie jestem z niej zadowolony. Quote
Guest Aaaaa Posted July 3, 2017 Report Posted July 3, 2017 Ale przecież ta odmiana to ASIA. Wymawia się azja a piszę Asia. Quote
Guest joanna czyli asia Posted July 4, 2017 Report Posted July 4, 2017 Nie nie macie racji zapytajcie szkolkarzy ta odmiana to Asia od imienia Joanna moi drodzy. Handlarze zangielszczyli tą nazwę. Quote
Guest Anna Posted June 19, 2021 Report Posted June 19, 2021 Azji nie znam ale kupiłam Sybille bardzo pyszna słodka zapach i Honeyone ciężki smak winny jak truskawka koncentrat z nutą poziomki plenne bez chorob Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.