Guest Tomek Posted June 30, 2017 Report Posted June 30, 2017 Tak jak w tytule, ruszają już coś skupy wiśni? Bo wczesna już dochodzi. Sandomierz Quote
Marcin95 Posted June 30, 2017 Report Posted June 30, 2017 Właśnie ktoś coś słyszał bo juz niedługo sezon ruszy Quote
Marcin95 Posted July 1, 2017 Report Posted July 1, 2017 3,5zl już są ogłoszenia na skupA kolego w których rejonach tak jest? Quote
Guest Kazd Posted July 4, 2017 Report Posted July 4, 2017 Jest gdzieś w ogole wiśnia ? Rejony Grójca praktycznie w ogóle wisni nie ma w sadach. mogą dać i po 6 zł i tak nie zawiozę bo nie mam Quote
Marcin95 Posted July 4, 2017 Report Posted July 4, 2017 Jest gdzieś w ogole wiśnia ? Rejony Grójca praktycznie w ogóle wisni nie ma w sadach. mogą dać i po 6 zł i tak nie zawiozę bo nie mamU nas trochę się uchowało ale szaleństwa nie ma w plonie jak w zeszłym roku Quote
Guest Skupa Posted July 5, 2017 Report Posted July 5, 2017 Na giełdach wisnie po 7 a w skupach po 3 z hakiem i pewnie będzie drożej Quote
Guest Seba Posted July 6, 2017 Report Posted July 6, 2017 Ceny pną się w górę, już na skupach po 4 zł ... Quote
Guest Danny Posted July 13, 2017 Report Posted July 13, 2017 Witam. jaka cena wiśni, okolice Grójca??? Quote
Guest Seba Posted July 13, 2017 Report Posted July 13, 2017 Zbiory o połowę niższe to i cena musi być dwa razy wyższa. http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/agrobiznes/wideo/13072017-1215/32927756 Quote
Guest Gość Posted July 14, 2017 Report Posted July 14, 2017 Witam. jaka cena wiśni, okolice Grójca??? 4.20-4.50 zależy która klasa Quote
Guest Jacek Posted July 21, 2017 Report Posted July 21, 2017 5.20 to standard więc 5.60 też może być gdzieś. Tylko kto jeszcze ma wiśnie? Quote
Marcin95 Posted July 21, 2017 Report Posted July 21, 2017 5.20 to standard więc 5.60 też może być gdzieś. Tylko kto jeszcze ma wiśnie? jesli 5,20 to standard to plus vat do tego to wychodzi okolo 5.60 Quote
Guest Janusz Biznesu Posted July 24, 2017 Report Posted July 24, 2017 Jeżeli jest cena na skupie (Pol-kres)5.00zł to z vat'em wyjdzie 5.25 czy 5.40? Quote
Guest Seba Posted July 25, 2017 Report Posted July 25, 2017 Januszu się pytasz czy ironizujesz? Na skupach w mazowieckim już 5.50, się obudzili Quote
Guest Gos Posted July 26, 2017 Report Posted July 26, 2017 Jaka cena wiśni na Bronisława? Z ogonkiem i bez Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.