Guest ernest Posted June 10, 2017 Report Posted June 10, 2017 witam, czy ktoś stosował bandura, jeśli tak to jakie dawki i w jakiej fazie? Czy radzi sobie z szarłatem szorstkim? Quote
Guest Radziejow Posted June 11, 2017 Report Posted June 11, 2017 Bandur jak najbardziej 0,5l od drugiego liscia powtórzyć za 7 dni i cierpliwie czekać następne 2 tygodnie Quote
Guest grzegorz Posted June 12, 2017 Report Posted June 12, 2017 Ernest, w czym tego szarłata masz? Quote
Guest robol Posted March 6, 2020 Report Posted March 6, 2020 Czy ktoś ma praktykę czy po ziemniakach wczesnych opryskanych bandurem w dawce 2l/ha można posiać buraczki.Robie na przemysł i nie chce narobić sobie kosztów i zeby nic nie zebrać Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.