Jump to content

Sezn na grilla czas zacząć


Recommended Posts

Guest bemor
Posted

Rozpoczęliście już grillowy sezon? Co zwykle grillujecie oprócz kiełbasek oczywiście? Ostatnio zraziłem się do toruńskiej. Mięsa może było w niej 25%. Pytanie co stanowiło skład pozostałych 75%??

Guest rzeźnik
Posted

Rozpoczęliście już grillowy sezon? Co zwykle grillujecie oprócz kiełbasek oczywiście? Ostatnio zraziłem się do toruńskiej. Mięsa może było w niej 25%. Pytanie co stanowiło skład pozostałych 75%??

To była kiełbasa z psa zmielonego razem z budą. 25%pies - 75% buda.

 

Jak chcesz zjeść prawdziwej kiełbasy to kup wieprza i zamów rzeźnika to wtedy będziesz wiedział co jesz. Ewentualnie kup połówkę wieprza w ubojni

Guest seneme
Posted

Nie musisz wcale kupować sobie takiej kiełbasy  Możesz kupić sobie przecież kiełbaskę z wiekszą zawartościa miesa.... Sam zawsze patrzę się na skład danej wędliny zanim kupię. 

 

Tak poza tym na grillu znacznie bardziej smakuje mi jakieś dobre mięso w marynacie. Niż kiełbasa.Pycha jest ta marynata do karkówki z musztardą:

http://przepisy.pl/przepis/marynata-do-karkowki-z-musztarda

 

Robisz taką marynatę w domu, potem dodajesz do karkóweczki i jedzenie pierwsza klasa. O wiele lepsze niż kupowanie gotowych zestawów w sklepach. 

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...