Jump to content

Jak wyglądają przymrozki 2017.


Recommended Posts

Guest Ziemniak a okrywy.
Posted

Chłopaki jak u Was z tymi przymrozkami. U mnie na Sieradzu 0 stopni dzisiaj . Grunt u was na wierzchu? ;)

Guest SŁOMKÓW
Posted

Słomków Suchy dziś rano -0.5. Te które były nie przykryte trochę połapało

Guest Sieradzak123
Posted

Gm Wróblew Północna część 2 na plusie, gdyby niebo było zachmurzone a tu zero chmurki, trzeba liczyć się z najgorszym jednak...

Guest Sieradzak123
Posted

U mnie już 0, przy gruncie zaczyna łapać, szkoda gadać na to co będzie dzisiaj w nocy...

Guest Rafal
Posted

Raczkow -2.5 w tej chwili. Na rano murowane -5. Myślicie że pod folia i wloknina wytrzyma?

Guest Sieradzak123
Posted

Wloklina może jeszcze przeżyję, mniejsze i tak nie łapie jak pod folią ale jak duży mróz to nie ma bata wykosi, u mnie już Adora z pod foli ma ponad 40 cm, co to będzie co to będzie

Guest Rafal
Posted

Tak ale jak mam folia i wloknina przykryte naraz to może jakoś obroni co? A z jakiej części Sieradza jesteś? Jak temperatura u ciebie?

Guest Jozek
Posted

Blizniew juz -2 na wysokosci metra folja na ziemniakach sztywna do rana gołe redliny

Posted

Gniezno +3 i zachmurzenie, Wielkopolska w końcu na plusie chyba będzie tej nocy

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...