Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam

 

W tym temacie zamieszczamy aktualne ceny nawozów w Waszych rejonach.

 

Ja ostatnio nic nie kupowałem ale miałem propozycję na Polifoske 6 w bigbagach po 1450zł brutto.

  • 5 weeks later...
Posted

ja bym radzil nie kupowac wszystkim i wtedy nawozy beda za grosze lecz nie potrafimy sie zjednoczyc bo mamy w tym kraju rozne pochodzenie

  • 3 weeks later...
Posted

Witam Panowie ile sypiecie na ha tak standardowo nawozów chodzi mi o polifoske lub yare oraz saletrzak.

 

Pod marchew cebulę kapuste ziemniaka pekina.

 

Pozdrawiam

  • 5 months later...
Guest bartek
Posted

A gdzie zwykle kupujecie nawozy? Pytam, bo zdarza się różnice cenowe w stosunku do tego samego nawozu bywają całkiem duże. Nie wiem z czego to wynika.

  • 3 months later...
Posted (edited)

Ja kupuję Canvila w składzie budowlano rolnym i jak na razie cena spoko ogólnie porównywalna jak patrzyłem po innych. Aha i jakby kto był zainteresowany to jest konkurs jak się kupi te nawozy określoną ilość to można wygrać bon paliwowy. Sam kupiłem akurat te nawozy przez konkurs.

Edited by IGRiT
Usunięto reklamę
  • 2 months later...
  • 6 years later...
Posted (edited)

Nawóz NPK 8:20:30 - 2450-2600 zł
Polifoska Plon Plus - 2600 zł
Nawóz azotowy Saletra 34,4 % - 1534 zł

Edited by Sebastian Pawłowski
Proszę bez linków

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...