Guest poinformowany Posted April 20, 2015 Report Posted April 20, 2015 na zjazdowej worek za 5-6 złotych chodzi ... Quote
Guest poinformowany Posted April 21, 2015 Report Posted April 21, 2015 byłem tam tylko przez moment aby zerknąć jak ceny, więc ciężko poiwedzieć jak zejście ... raczej zastój ale może to była chwila ... Quote
Guest marcin Posted April 26, 2015 Report Posted April 26, 2015 Po ile ziemniaki na zjazdowej w lodzi Quote
IGRiT Posted April 27, 2015 Report Posted April 27, 2015 Tutaj chyba są aktualne ceny ze Zjazdowej: http://www.zjazdowa.com.pl/index.php/aktualne-ceny-warzyw-i-owocow-.html?lang=pl StaceyMeday 1 Quote
Guest drt Posted April 29, 2015 Report Posted April 29, 2015 5-6 złoty chyba w snach waszych, 4 worki w tej cenie czy codziennie auto??????????? Quote
Guest tadek Posted November 4, 2015 Report Posted November 4, 2015 Jaka cena na Rybitwach za czerwonego i żółtego ? Quote
Guest ziemniak Posted November 5, 2015 Report Posted November 5, 2015 po 15zl heh, to że tyle żadają to nie dziwne, ale pytanie po ile w końcu sprzedają? Quote
spioch Posted November 6, 2015 Report Posted November 6, 2015 Poznań - 8zł StaceyMeday and IGRiT 1 1 Quote
Guest szczepan Posted November 6, 2015 Report Posted November 6, 2015 8 wywolawcza a podajá po 6,5 jak wiécej Quote
Guest rolnik Posted November 7, 2015 Report Posted November 7, 2015 rolnicy! na sieradzu zaczynaja latac za ziemniakiem i placa 8 zl za ladny towar!! Quote
Guest Czesław Posted November 16, 2015 Report Posted November 16, 2015 jak sandomierz? proszowice? rybitwy? rzeszów? Quote
Guest pyrka Posted November 16, 2015 Report Posted November 16, 2015 jak sandomierz? proszowice? rybitwy? rzeszów? nie wiem, ale się wypowiem: w Poznaniu około 8zł, czyli bez zmian ... i tak będzie jeszce przez jakiś czas ... jeśli cena skoczy to moim zdaniem po nowym roku dopiero ... Quote
Guest piter Posted November 17, 2015 Report Posted November 17, 2015 jak sandomierz? proszowice? rybitwy? rzeszów? kolego w sandomierzu 7 max a i oddają za 6. Niby nie za dużo a duży hurt nie istnieje.Na rybitwach cena podobna ale zejscie lepsze. Quote
Guest rolnik Posted November 19, 2015 Report Posted November 19, 2015 co nas obchodzą niskie ceny na rybitwach 6 zl nawet niech robia za 2 zl ,,,,,,,,, na Sieradzu placa 8 zl /////// szukają towau Quote
Guest szczepan Posted November 30, 2015 Report Posted November 30, 2015 cena Sandomierz 8worki 7 jak 10 worka 6 jak cale auto Quote
Guest wlkp Posted December 2, 2015 Report Posted December 2, 2015 WGRO Poznań - cena bez zmian - 8 zł Quote
Guest Gość Posted December 3, 2015 Report Posted December 3, 2015 rumun laduje i slowak ale 5+ za 7 zl ilosci tir malopolska Quote
Guest Poznań Posted December 14, 2015 Report Posted December 14, 2015 WGRO Poznań - cena stabilna - max 8 zł ... Quote
Guest irga Posted December 14, 2015 Report Posted December 14, 2015 witam!na mazowszu irga 14zl;.zabrac doplaty i inne subwencje wtedy sie okaze kto jest cos wart,troche honoru rodacy , unijna jalmuzna jest dla ludzi bez honoru!dziadostwa sie narobilo!!!! Quote
Guest frytka Posted December 15, 2015 Report Posted December 15, 2015 witam!na mazowszu irga 14zl;.zabrac doplaty i inne subwencje wtedy sie okaze kto jest cos wart,troche honoru rodacy , unijna jalmuzna jest dla ludzi bez honoru!dziadostwa sie narobilo!!!! witam, ktoś jest w stanie potwierdzić tą informację o cenie za Irgę? i jakie jest zejście? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.