rybka137 Posted November 24, 2016 Report Posted November 24, 2016 Ostatnio zagnieździł się u mnie ten robal. Czy ktoś ma jakieś spoby by z nim walczyć ? Quote
paulinajaworska88 Posted November 25, 2016 Report Posted November 25, 2016 Jakiś czas temu też miałam taki sam problem. Wołek rozniósł się po całym gospodarstwie- przyczepy, kombajn, stodoła- po prostu masakra! Nie mieliśmy żadnej zaufanej firmy, która by tym się zajmowała, ale nasz sąsiad poradził nam jak się tego pozbyć. pomieszczenia trzeba było zamgławić świecą actelic, ale zboże zagazowaliśmy własnie tymi tabletkami i problem znikł! Można napisać do mnie na priv, polece kogoś Quote
rybka137 Posted November 26, 2016 Author Report Posted November 26, 2016 a możesz mi powiedziec czy jest możliwa wysyłka ? jaka cena jest za ten środek ? Quote
paulinajaworska88 Posted November 27, 2016 Report Posted November 27, 2016 Tak, mi wysłał. Generalnie to facet wytłumaczył co i jak trzeba zrobić bo jak sie okazuje to dość skomplikowany zabieg i trzeba to robić bardzo ostrożnie. Jeśli chcesz to możesz zamówić firme DDD, która sama przeprowadzi zabieg, wystawi protokół, a Ty nie musisz się niczym martwić. Ja mam głównie zboże w silosach (2 x 100t), które gazuje przed żniwami. Od dwóch lat używam tego środka i mam spokój Jak będziesz miał jakieś pytania jeszcze to możesz pisać do niego na maila fumigacja@interia.pl , a jakbyś chciał numer telefonu to do mnie na prv. Pozdrawiam ps środek rewelacyjny jest na krety w ogrodzie! Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.