Guest Mirek Posted November 15, 2016 Report Posted November 15, 2016 Vugar z Turowic do tej pory sadownikom kasy nie wypłaciła za zeszły rok a chcą dalej kupować. Sadownicy nie kuście się wyższa ceną ponieważ firma do tej pory pieniędzy za zeszły rok przechowalniczy nie wypłaciła.. Tez sie skusilem wyzsza cena i do tej pory kasa nie wpłyneła Quote
Guest Michał Posted November 16, 2016 Report Posted November 16, 2016 Nie wiem jak Tobie, ale mi zapłacili i z tego co widzę dalej działają Quote
IGRiT Posted November 16, 2016 Report Posted November 16, 2016 Wiadomość wygenerowana automatycznie ... Ten temat został przeniesiony z "Kategorie IGRiT → Owoce" do "Około rolnicze → Opinie i ostrzeżenia". Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.