Jump to content

Plon ziemniaka 2016


Recommended Posts

Guest sieradz
Posted

ziemniak nie sypie mała wydajność 15 do 18 ton z hektara

co ty bredzisz ja mam wydajnosć na dzien dzisiejszy 43 tony z hektara i jeszcze sa zielone ale ja daje gnój 35 ton na hektar i pyra rosnie sąsiad daje nawóz i ledwie 18 tonek mój dziadek mówił gdzie gnój to sie nie bój

Guest szczepan
Posted

panowie dobre plantacje to 60t!!!po 50 gr to kaska sama leci ;) na jesieñ jelonek na kostce stanie B)

Posted

ja tez daje obornik zaraz po zniwach poplon i nie mam takiej wydajnosci z tego powodu ze jest malo zawiazane sadzeniak wysadzony z elity ktos sie chwali ale z tego powodu w na kacie nie urosnie a jelonki to z tych co sprzedaja po 5 zt woreczek

Guest mały człowiek
Posted

ja tez daje obornik zaraz po zniwach poplon i nie mam takiej wydajnosci z tego powodu ze jest malo zawiazane sadzeniak wysadzony z elity ktos sie chwali ale z tego powodu w na kacie nie urosnie a jelonki to z tych co sprzedaja po 5 zt woreczek

nie przeżywaj te jelonki są własnością banku a ci co się chwalą siedzą w długach po szyję.

Posted

nie przeżywaj te jelonki są własnością banku a ci co się chwalą siedzą w długach po szyję.

nie przezywam robie swoje na razie po zecie hi hi a piatka dla jelonka z sieradza

Guest ziemniaki
Posted

john deere tylko najlepsi z najlepszych mogą mieć  i dośiąsc  john deere na podwórku wyłozonym kostką ABY NAM SIE!!!!! nie kazdego stać na john deere trzeba mieć na polu wydajność minimum 45 ton z ha i  areał ziemi

Guest marti sieradz
Posted

W zeszłym roku kupiłem od takiego potentata Johna 3letniego na licytacji komorniczej koło środy wlkp.Też była kostka na podwórku i 600tys długu.Także trochę skromność panowie bo nie wiemy kiedy karta się odwróci.

Guest pyrlandja
Posted

zgadza się bank się nie lituje jak dołek z ziemniakiem  a kostka grimmme i jelonki na kreskę wzięte

Guest weber
Posted

ja tam nie nazekam 5 zł za worek to dobra cena  wydajnosc mam 42 tony z ha ziemniak sie opłaci porównując mam ziemie 5-6 klasa zasieje zyto umłóci sie  maxs 4 tony po 50 zł z ha  to 2 tys.  odliczy sie koszta i co zostaje takze niema zle

Guest pyrlandja
Posted

masz weber 42 tony z 5-6 klasy ziemi ? chyba zapomniałeś dać przecinka i powinno być 4.5 tony

Guest michał realista
Posted

45 ton z ha zapomniał odjąć tary ciągnikaiprzyczepy znam takie chistorie

Guest wójek
Posted

Niech ma  45ton! Po 30gr to garb mu wczesniej urośnie niż majątek!

Guest mocny w gębie
Posted

kto się zna ten ma, lepiej mieć 5 ha po 45ton niż 10ha po 15ton

 

Niech ma 45ton! Po 30gr to garb mu wczesniej urośnie niż majątek!

Guest jurosz
Posted

masz weber 42 tony z 5-6 klasy ziemi ? chyba zapomniałeś dać przecinka i powinno być 4.5 tony

jak ni wiezysz to przyjec zapraszam sadokrzyce pod lasem 5 klasa ziemi miejscami 6 z  nawadniana plantacia 45 ton z ha

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...