Guest krystian Posted July 16, 2016 Report Posted July 16, 2016 ziemniak nie sypie mała wydajność 15 do 18 ton z hektara Quote
Guest sieradz Posted July 16, 2016 Report Posted July 16, 2016 ziemniak nie sypie mała wydajność 15 do 18 ton z hektara co ty bredzisz ja mam wydajnosć na dzien dzisiejszy 43 tony z hektara i jeszcze sa zielone ale ja daje gnój 35 ton na hektar i pyra rosnie sąsiad daje nawóz i ledwie 18 tonek mój dziadek mówił gdzie gnój to sie nie bój Quote
Guest szczepan Posted July 16, 2016 Report Posted July 16, 2016 panowie dobre plantacje to 60t!!!po 50 gr to kaska sama leci na jesieñ jelonek na kostce stanie Quote
Guest gosc Posted July 17, 2016 Report Posted July 17, 2016 ja tez daje obornik zaraz po zniwach poplon i nie mam takiej wydajnosci z tego powodu ze jest malo zawiazane sadzeniak wysadzony z elity ktos sie chwali ale z tego powodu w na kacie nie urosnie a jelonki to z tych co sprzedaja po 5 zt woreczek Quote
Guest mały człowiek Posted July 17, 2016 Report Posted July 17, 2016 ja tez daje obornik zaraz po zniwach poplon i nie mam takiej wydajnosci z tego powodu ze jest malo zawiazane sadzeniak wysadzony z elity ktos sie chwali ale z tego powodu w na kacie nie urosnie a jelonki to z tych co sprzedaja po 5 zt woreczek nie przeżywaj te jelonki są własnością banku a ci co się chwalą siedzą w długach po szyję. Quote
Guest gosc Posted July 17, 2016 Report Posted July 17, 2016 nie przeżywaj te jelonki są własnością banku a ci co się chwalą siedzą w długach po szyję. nie przezywam robie swoje na razie po zecie hi hi a piatka dla jelonka z sieradza Quote
Guest ziemniaki Posted July 17, 2016 Report Posted July 17, 2016 john deere tylko najlepsi z najlepszych mogą mieć i dośiąsc john deere na podwórku wyłozonym kostką ABY NAM SIE!!!!! nie kazdego stać na john deere trzeba mieć na polu wydajność minimum 45 ton z ha i areał ziemi Quote
Guest marti sieradz Posted July 17, 2016 Report Posted July 17, 2016 W zeszłym roku kupiłem od takiego potentata Johna 3letniego na licytacji komorniczej koło środy wlkp.Też była kostka na podwórku i 600tys długu.Także trochę skromność panowie bo nie wiemy kiedy karta się odwróci. Quote
Guest pyrlandja Posted July 18, 2016 Report Posted July 18, 2016 zgadza się bank się nie lituje jak dołek z ziemniakiem a kostka grimmme i jelonki na kreskę wzięte Quote
Guest weber Posted July 20, 2016 Report Posted July 20, 2016 ja tam nie nazekam 5 zł za worek to dobra cena wydajnosc mam 42 tony z ha ziemniak sie opłaci porównując mam ziemie 5-6 klasa zasieje zyto umłóci sie maxs 4 tony po 50 zł z ha to 2 tys. odliczy sie koszta i co zostaje takze niema zle Quote
Guest pyrlandja Posted July 20, 2016 Report Posted July 20, 2016 masz weber 42 tony z 5-6 klasy ziemi ? chyba zapomniałeś dać przecinka i powinno być 4.5 tony Quote
Guest michał realista Posted July 20, 2016 Report Posted July 20, 2016 45 ton z ha zapomniał odjąć tary ciągnikaiprzyczepy znam takie chistorie Quote
Guest wójek Posted July 20, 2016 Report Posted July 20, 2016 Niech ma 45ton! Po 30gr to garb mu wczesniej urośnie niż majątek! Quote
Guest mocny w gębie Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 kto się zna ten ma, lepiej mieć 5 ha po 45ton niż 10ha po 15ton Niech ma 45ton! Po 30gr to garb mu wczesniej urośnie niż majątek! Quote
Guest jurosz Posted July 21, 2016 Report Posted July 21, 2016 masz weber 42 tony z 5-6 klasy ziemi ? chyba zapomniałeś dać przecinka i powinno być 4.5 tony jak ni wiezysz to przyjec zapraszam sadokrzyce pod lasem 5 klasa ziemi miejscami 6 z nawadniana plantacia 45 ton z ha Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.