Guest Misiu Posted April 27, 2016 Report Posted April 27, 2016 Panowie kiedy beda pierwsze mlode ziemniaki Quote
Guest stefan Posted April 27, 2016 Report Posted April 27, 2016 jest zimno więc chyba w czerwcu Quote
Guest gość Posted April 27, 2016 Report Posted April 27, 2016 to się okaże jak zwykle sieradz mineły ostre przymrozki ciekawe Quote
Guest mikołaj Posted April 27, 2016 Report Posted April 27, 2016 sieradz przymrozki omineły sieradz błaszki ziemniaki najwczesniejsze z pod okrywy obredlone i rosna Quote
Guest Gość Posted April 27, 2016 Report Posted April 27, 2016 Ludzie co Wy piszecie za bzdury.po-7 w około, wszędzie mrozilo a tylko rejon Sieradza omija.Puknijcie się w głowy. To propaganda jak zwykle w wyścigu szczurów pod tytułem Kto pierwszy na Zjazdowej. Quote
Guest szybki 27 lat Posted April 27, 2016 Report Posted April 27, 2016 Ludzie co Wy piszecie za bzdury.po-7 w około, wszędzie mrozilo a tylko rejon Sieradza omija.Puknijcie się w głowy. To propaganda jak zwykle w wyścigu szczurów pod tytułem Kto pierwszy na Zjazdowej. jak nie wiezysz to przyjedz wągłczew sadokrzyce zapraszamy zobaczysz gołym okiem tu ziemniaki naprawde nie zmazły tu ludzie chodzą do koscioła w niedziele kopiemy ale na tace kładziemy 50 zł Quote
Guest rysiu Posted April 28, 2016 Report Posted April 28, 2016 (edited) Powinna byc mozliwosc wstawiania zdiec to rozwiało by wszelkie watpliwosci a ziemniak lepiej zeby nie zmarzł bo przynajmniej rozciagnie sie w czasie Edited April 28, 2016 by IGRiT zarejestrowani użytkownicy mogą wstawiać zdjęcia ... prosze się zarejestrować ... Quote
Guest Gość Posted April 28, 2016 Report Posted April 28, 2016 jak nie wiezysz to przyjedz wągłczew sadokrzyce zapraszamy zobaczysz gołym okiem tu ziemniaki naprawde nie zmazły tu ludzie chodzą do koscioła w niedziele kopiemy ale na tace kładziemy 50 zł Promocja!Za 50 zł Bóg omija z mrozem! Quote
Guest ziemniaki wczas Posted April 28, 2016 Report Posted April 28, 2016 Promocja!Za 50 zł Bóg omija z mrozem! ksiedzu sie da to sie ma trzeba modlic sie pod figurą a diabła za skórą Quote
Guest Gość Posted April 28, 2016 Report Posted April 28, 2016 Tak to nie działa. To byłoby zbyt proste.A na forum to sobie młodzież wyścigi robi.Prawdziwi producenci nie bawią się w licytacje i przechwalki tylko robią swoje i nie maja czasu na pierdoly. W gębie wielu jest mocnych tylko po wynikach tego nie widać potem. Quote
Guest producent Posted April 28, 2016 Report Posted April 28, 2016 Prawdziwi producenci teraz akurat mają czas - jak stare sprzedali to tylko doglądają kiełkujących młodych Quote
Guest marian Posted April 29, 2016 Report Posted April 29, 2016 Dzisíaj znowu powtorka -2przy gruncie w tym roku jest tak wczesnie sadzone poźno kopane Quote
Guest alojzy Posted April 29, 2016 Report Posted April 29, 2016 Dzisíaj znowu powtorka -2przy gruncie w tym roku jest tak wczesnie sadzone poźno kopane bo nie opryskałes u mnie bez przykrycia i nie zmazły teraz sa srodki ze przymrozek nie straszny kto nie wie to mu zmarzną Quote
Guest piotrek Posted April 29, 2016 Report Posted April 29, 2016 bo nie opryskałes u mnie bez przykrycia i nie zmazły teraz sa srodki ze przymrozek nie straszny kto nie wie to mu zmarzną tak tylko ten oprysk kosztuje na ziemniaka 1000 zł na hektar dzwoniłm sie pytać Quote
Guest Jacek Posted May 1, 2016 Report Posted May 1, 2016 u mnie pod włókniną, mocno ucierpiały, Oleśnica. Quote
Guest swieto ziemniaki Posted May 1, 2016 Report Posted May 1, 2016 Powiat sredzki tez sieradzkie tylko susza musiałem juz deszczownie rozwinąć i podlać jest tak sucho ze ziemniaki przestały rosnąć ale przymrozki nie zaszkodziły obeszły sie z nami łagodnie sadokrzyce pow sieradzki Quote
spioch Posted May 2, 2016 Report Posted May 2, 2016 Tak sobie myślę, ze te pytania o to kiedy będą młode ziemniaki, truskawki itp. to się pytają zamaskowani importerzy, próbują wysondować ile jeszcze czasu jest sens importować ... Na obrazku poniżej ziemniaki młde z Hiszpanii dostepne od paru dni w lokalnym sklepiku społem ... StaceyMeday 1 Quote
Guest sa młode ziemniaki Posted May 3, 2016 Report Posted May 3, 2016 sa juz młode ziemniaki z pod foli dzisaj juz jemy na obiad co prawda sa jak gołebie jajka ale za tydzien bedą do kopania deszczownia na zmiane i odzywka daje efekt rosnie ziemniak jak na drozdzach Quote
Guest Michael Posted May 10, 2016 Report Posted May 10, 2016 Dziś w nocy K.H. Rybitwy Kraków widziałem młodego z Rumunii cena 5zł/kg ,miała też babka w osobówce polskiego z tunelu ceniła 6 zł/kg Quote
Guest Maro Posted May 10, 2016 Report Posted May 10, 2016 Mam oferte na jutro wieczór 3.5 rumuna. Quote
spioch Posted May 18, 2016 Report Posted May 18, 2016 na WGRo w Poznaniu już są Polskie za 4.5 zł ... StaceyMeday 1 Quote
Guest jaro Posted May 21, 2016 Report Posted May 21, 2016 Ziemniaki młode są tylko rumun cene psuje. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.