Jump to content

Sadzeniaki carrera opinie.


Recommended Posts

Guest mateusz
Posted

Jakie macie opinie o ziemniakach Carrera ? Mam zamiar kupić sadzeniaka tej odmiany lecz słyszałem że ten ziemniak lubi pękać w czasie suszy . Niech wypowie sie ktoś kto miał do czynienia z ta odmiana.

Guest mariusz
Posted

lepiej kup colombe nową solist ziemniaki rosną grube i sie rodzi a carera 5lat z uprawiałem ona mnie w morde ja ja o glebe nigdy niemogłem poznac tajników tej odmiany

  • 1 year later...
Posted

Stawiam na riviere a jak rosnie solist bo mam zamiar nabyc.

 

Co z ekstremalnoscia odmiany solist czy jest taka szybka jak pisza ?

Posted

Wie ktos cokolwiek na temat laperli bo mialem jej troszke od znjomego i rosla extra male lety a gruba pyra jak ona wychodzi na wczesne?

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posted
W dniu 11.01.2018 o 07:28, Marcin napisał:

Solist za dużo wiąże jak na bardzo wczesnego. Lepsza Riviera, Carrera, Volumia.

Solist w zależności od roku pod krzakiem będzie miał od 10 do ok 15 sztuk, jest późniejszy niż te co podane wyżej, ale też cena sadzeniaka jest sporo niższa u dystrybutora.

Mi się ten ziemniak podoba i bardzo go chwalą za smak klienci.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...