Guest mateusz Posted January 31, 2016 Report Posted January 31, 2016 Jakie macie opinie o ziemniakach Carrera ? Mam zamiar kupić sadzeniaka tej odmiany lecz słyszałem że ten ziemniak lubi pękać w czasie suszy . Niech wypowie sie ktoś kto miał do czynienia z ta odmiana. Quote
Marcin Posted January 31, 2016 Report Posted January 31, 2016 Carrera pęka? Pierwsze słysze... U mnie często na słabszych ziemiach jest gdzie nie ma nawet możliwości podlania i nigdy spękanej nie miałem. StaceyMeday 1 Quote
Guest mariusz Posted January 31, 2016 Report Posted January 31, 2016 lepiej kup colombe nową solist ziemniaki rosną grube i sie rodzi a carera 5lat z uprawiałem ona mnie w morde ja ja o glebe nigdy niemogłem poznac tajników tej odmiany Quote
Guest Marek Posted January 11, 2018 Report Posted January 11, 2018 Stawiam na riviere a jak rosnie solist bo mam zamiar nabyc. Co z ekstremalnoscia odmiany solist czy jest taka szybka jak pisza ? Quote
Marcin Posted January 11, 2018 Report Posted January 11, 2018 Solist za dużo wiąże jak na bardzo wczesnego. Lepsza Riviera, Carrera, Volumia. Quote
Guest Marek Posted January 15, 2018 Report Posted January 15, 2018 Wie ktos cokolwiek na temat laperli bo mialem jej troszke od znjomego i rosla extra male lety a gruba pyra jak ona wychodzi na wczesne? Quote
Marcin Posted February 9, 2018 Report Posted February 9, 2018 Laperle śmiało możesz dać pod agrowłóknine. Bardzo szybko osiąga handlowy plon. Quote
Karo123 Posted February 14, 2018 Report Posted February 14, 2018 A smaczne te ziemniaki takiej jeszcze nie miałam? Tutaj podają: http://budujesz.info/artykul/odmiany-ziemniakow-wczesne-srednio-wczesne-srednio-pozne-i-pozne,1477.html „Carrera” – Bulwy okrągło-owalne, dość duże, skórka żółta, miąższ jasno-żółty, kwiaty czerwono-fioletowe. Odmiana jadalna, ogólnoużytkowa. Quote
masło Posted February 27, 2018 Report Posted February 27, 2018 W dniu 11.01.2018 o 07:28, Marcin napisał: Solist za dużo wiąże jak na bardzo wczesnego. Lepsza Riviera, Carrera, Volumia. Solist w zależności od roku pod krzakiem będzie miał od 10 do ok 15 sztuk, jest późniejszy niż te co podane wyżej, ale też cena sadzeniaka jest sporo niższa u dystrybutora. Mi się ten ziemniak podoba i bardzo go chwalą za smak klienci. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.