Rozsady Ernest Posted February 24, 2015 Report Posted February 24, 2015 Witam wszystkich użytkowników igrit. Chciałbym zadać pytanie odnośnie hodowli bobu. Z racji tego że po raz pierwszy eksperymentalnie sadze bób chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej na temat tej sztuki. Głównie interesuje mnie Jakie nawożenie stosujecie pod bób z tego co wiem nie lubi azotu. Proszę o podzielenie się informacjami. Adiniakos 1 Quote
Guest nbv Posted April 13, 2015 Report Posted April 13, 2015 500kg hydrokompleks yara i opryski na grzyba i robaka po 2x. i to wszystko Quote
Rozsady Ernest Posted April 19, 2015 Author Report Posted April 19, 2015 A na chwasty coś specjalnego wymyślono czy standardowo np STOMP ? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.