IGRiT Posted December 18, 2015 Report Posted December 18, 2015 Pytanie do użytkowników forum i IGRiT. Jaka terminologię wolicie i wg. Was jest bardziej sensowna i naturalna: - dział Owoce, poddział Porzeczka, dział Warzywa, poddział Kapusta - kategoria Owoce, podkategoria Porzeczka, kategoria Warzywa, podkategoria Kapusta Działy czy kategorie? Wszelkie sugestie mile widziane. Quote
Guest Gościu Posted April 15, 2018 Report Posted April 15, 2018 Wnosze propozycje dodania działu czy kategorii pt. pogoda ! Będa tam wstawiane anomalia, zmiany, posady z różnych części kraju. To ważna kwestia informacyjna w produkcji rolniczej i warzywniczej. Proszę się pochylić nad propozycją, gwarantuje że będzie to popularny dział forum Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.