Guest investking Posted August 28, 2015 Report Posted August 28, 2015 Witam. Jesteśmy dystrybutorem paliw na Polskę. Posiadamy bardzo dobrej jakości olej napędowy bez bio. Na paliwa posiadamy akcyzę, certyfikaty jakosciowe, oraz normy PN-EN. współpracujemy z wieloma rolnikami którzy od lat są Zadowoleni z naszych usług. Ceny naszych paliw sięgają niżej niż ceny hurtowe internetowe.Zapraszamy do stałej współpracyKierownik regionalny
Guest maciej Posted August 28, 2015 Report Posted August 28, 2015 Jeśli to firma z kuj-pom to polecam. 3 rok na ich ropie i żadnej skazy .
IGRiT Posted August 28, 2015 Report Posted August 28, 2015 nie ma to jak odpowiadać samemu sobie ... jak stosować marketing szeptany to troszkę inaczej ...
IGRiT Posted August 28, 2015 Report Posted August 28, 2015 Wiadomość wygnerowana automatycznie ... Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: ... Jeśli się nie zgadzasz z zamknięciem tego tematu zgłoś ten temat do ponownego otwarcia Administratorowi tego forum lub Moderatorowi. Pozdrawiamy, Zespół Forum IGRiT
Recommended Posts