Jump to content

paliwa


Guest investking

Recommended Posts

Guest investking
Posted

Witam. Jesteśmy dystrybutorem paliw na Polskę. Posiadamy bardzo dobrej jakości olej napędowy bez bio. Na paliwa posiadamy akcyzę, certyfikaty jakosciowe, oraz normy PN-EN. współpracujemy z wieloma rolnikami którzy od lat są Zadowoleni z naszych usług. Ceny naszych paliw sięgają niżej niż ceny hurtowe internetowe.
Zapraszamy do stałej współpracy
Kierownik regionalny

Guest maciej
Posted

Jeśli to firma z kuj-pom to polecam. 3 rok na ich ropie i żadnej skazy .

Posted

nie ma to jak odpowiadać samemu sobie :) ...

jak stosować marketing szeptany to troszkę inaczej ...

Posted

Wiadomość wygnerowana automatycznie ...

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: ...

 

Jeśli się nie zgadzasz z zamknięciem tego tematu zgłoś ten temat do ponownego otwarcia Administratorowi tego forum lub Moderatorowi.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Forum IGRiT

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...