Guest Jaa Posted July 5, 2017 Report Posted July 5, 2017 Wie ktos może gdzie sie tego pozbyc w gminie wróblew? Bedzie jakas zbiórka czy cos? Quote
Guest Gość Posted July 5, 2017 Report Posted July 5, 2017 Musisz sam sobie to zutylizowac tylko ostrożnie bo odwiedzi cię OSP ze slomkowa lub inna równie bystra jednostka. Żadnych zbiórek nie będzie bo sam już się pytałem a na wysypisku każą sobie słono płacić. Quote
Guest Jaa Posted July 5, 2017 Report Posted July 5, 2017 300 zł za tone sobie liczą a wójt nic nie zorganizuje jak kiedys? Quote
Guest refleks Posted July 5, 2017 Report Posted July 5, 2017 Musisz sam sobie to zutylizowac tylko ostrożnie bo odwiedzi cię OSP ze slomkowa lub inna równie bystra jednostka. Żadnych zbiórek nie będzie bo sam już się pytałem a na wysypisku każą sobie słono płacić. ??????? ???dobre lepiej po dniach Wróblewa mogłeś utylizować to napewno by nie wyjechali? Quote
Guest Gość Posted July 5, 2017 Report Posted July 5, 2017 Slomkowska straż jest pazerna i przyjeżdża gasisc gdy ty dopiero po zapałki idziesz.Kiedys zużyta folie zabierał zakłady które produkował z niej nową folie ale teraz nikt się nie martwi oto co z nią robić a problem co roku narasta. Quote
Guest Gość Posted July 5, 2017 Report Posted July 5, 2017 na pszok raczej bez problemu powinno być. a folie to zabieraja z domu podobnie jak big bagi po nawozach ,,przynajmniej w ok Nałeczowa tak jest . Quote
Guest Gość Posted July 5, 2017 Report Posted July 5, 2017 Po ilu sezonach ta włóknina? Po trzech to jest szeroka na 16 redlin Quote
Guest Michał Posted July 6, 2017 Report Posted July 6, 2017 sarny to jest przesada....znacie moze jakis skuteczny sposob ? ludzie wtykaja strachy, ale srednio mi sie to widzi Quote
Guest Gość Posted July 6, 2017 Report Posted July 6, 2017 Jedyny skuteczny sposób to nie przykrywac, bo pyra i tak po 3 zl, a kosztyożna zmniejszyc Quote
Guest Gość Posted July 6, 2017 Report Posted July 6, 2017 na szczescie przykryte skonczylem po 6 przy dobrej wydajnosci, ale to i tak inaczej powinno wygladac Quote
Guest Martyniuk Posted July 9, 2017 Report Posted July 9, 2017 Firmy Samasz i Dortex z Łasku zabierają zarówno folię jak również włókniny. Nie ma problemu, dzwonisz, przyjeżdżają i sami sobie zabierają z pola. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.