Jump to content

Protesty


Guest Protesty

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest musimybyczjednoczeni
Posted

Myślę, że jest to jakiś pomysł, dużo lepszy niż obrzucanie się nawzajem. Ktoś wcześniej mówił o pisaniu maili do telewizji. Myślę, że trzeba stworzyć wzór takiej wiadomości, znaleźć adresy pod które trzeba wysyłać maile i zachęcić jak najwięcej osób żeby przekleily i wysłały gotowce. Może ruszyłaby machina o zauważalnej siłę i ktoś by się tym zainteresował ? Co Wy na to ? Myślę, że również można zasypać skrzynki niektórych polskich gazet i spróbować może u p. Premier albo u prezesa ?

Guest Marek
Posted

Po co nagonka na Sieradz ? Jak było za dużo jabłek to wszyscy pomagali i jedli po kilka dziennie i nikt nie psioczyl że sadownicy zobaczyli interes i nasadzili jak opetani

Posted

Po co nagonka na Sieradz ? Jak było za dużo jabłek to wszyscy pomagali i jedli po kilka dziennie i nikt nie psioczyl że sadownicy zobaczyli interes i nasadzili jak opetani

Poniewaz sa zjednoczeni i trzymaja cene. A nie jeden przed drugim opuszcza.
Guest Marian
Posted

A ja proponuje zeby zbojkotowac dni ziemniaka w kalinowej bo to agrosad i podobne im firmy zgotowali nam ten los

Guest gość
Posted

adres wiadomości tvp 1          wiadomosci@tvp.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

https://uokik.gov.pl/ naświetlić brak polskiego ziemniaka w sieciach handlowych

koledzy działamy

Guest Rolnik
Posted

Trzeba cos zrobic bo ten import wszyskich wykonczy nie mowie zeby kartofle nie byly nie wiadomo jakie drogie ale 40-50 groszy w hurcie jest wystarczajace

Guest Producent
Posted

Panowie, czy to prawda że AGROSAD sprowadził z Grecji statek ziemniaka 7500 tyś ton ?

Słyszałem że sukcesywnie odbierają z portu a docelowo 300 tirów, ale nie mogę tego zweryfikować i powtarzam co słyszałem.

Guest Ben Dover
Posted

7500 tys ton to jest 7 500 000 ton, więc jakby tyle sprowadził, to mógłby zbudować Mount Everest w Rowach.

Guest Sieradzak
Posted

Jakie 7500000?Przecież piszą ci że 7500tys.A tyle spokojnie zmieści i nie w Rowach tylko w Równej. Trzymajmy się faktów panowie.

Guest waniuszka
Posted

Ty Sieradzak to widać że liczyć nie umiesz, 7500 tyś to inaczej zapisane  siedem i pół miliona, więc Ben ma rację, a temu plotkarzowi co podał tą info pewnie chodziło o 7500 ton czyli 7,5 tyś ton, kiedyś uczyli tego w podstawówce ale jak wprowadzili gimnazja to zaczeli produkować same barany. Swoją drogą 7,5 tyś ton to kropla na PL.

Guest Sieradzak
Posted

Obojętne jak to jest zapisane, faktem jest to że nie bierze naszych ziemniaków tylko kupuje jakieś wynalazki.I jeszcze ma czelnosc organizować Dni Polskiego Ziemniaka, to obłuda w czystej postaci.

Guest waniuszka
Posted

A Ty dlaczego kupujesz ruską polifoskę i mocznik i jeszcze pultasz się że ziemniaków nie biorą, obłuda w czystej postaci. Biznes to biznes.

Guest Gość
Posted

Ty u niego pracujesz czy tak z dobroci serca pie... Znalazł się obrońca uciesnionego przedsiębiorcy.

Guest Producent
Posted

Widzę że drobna pomyłka rozpętała dyskusję, oczywiście miało być 7,5 tyś ton.

Pozdrawiam wszystkich spostrzegawczych i DOUCZONYCH.

 

A tak w ogóle to 300 samochodów które dodatkowo wpłynie na rynek to nie tak mało, zwłaszcza że rynek jest nasycony i cena jest jaka jest.

 

Guest śmiech mnie ogrania
Posted

Żadnego bojkotu nie będzie. Uciemiężeni rolnicy trzeba było tyle nie nasadzać to cena by się utrzymała.

Guest miecz
Posted

Za gruby i wielki jesteś żeby Cię całego ograną :lol: my nasadziliśmy i napracowaliśmy się cały rok aby coś zarobić, ale ktoś nas zwyczajnie okradł :ph34r: i wyszedł przy tym na cwaniaka <_< dziękuję tyle w temacie

Posted

Tak to prawda ze firma z Równej zakupiła cały statek ziemniaków i wydymała naszych rolników A pamietam jeszce spotkanie kilka lat do tyłu jak ziemniak był 1,50 worek Było to w  straznicy w  Błaszkach i pan Jurek mówił ze w pierwszej kolejnosci popiera nasze rolnictwo a teraz działa preznie w izbie rolniczej na szkode naszą

Guest rolniczka
Posted

Ne narzekajcie na nikogo -tylko cenę  trzymajcie -a nie jeden przez drugiego spuszcza .W sklepach to jakoś umią cenę trzymać ,a rolnik to jak ta ciemnota -nie umie chyba liczyć ile go produkcja ziemniaka kosztuje.Tyra od świtu do nocy wraz z rodziną i to w tej chwili za darmo,Ludzie opamiętajcie się i nauczcie się liczyć i wreszcie się zjednoczcie   :)  :rolleyes: 

Guest Rolnik
Posted

Popieram trzeba sie zjednoczyc bo to wszystko zaczyna denerwowac ale mnie to handlarzyki wkurzaja bo zarabiaja najwiecej a nic nie produkuja moim zdaniem to rolnik swoje plony powinien sam sprzedac plony

Guest Sieradzak
Posted

Pisać meile gdzie się da to nic nie kosztuje naświetlić sprawę a nie płakać jak dzieci w piaskownicy udostępnianie wzory pism które wysyłacie na forum

Guest rolnik wielkopolska
Posted

Popieram trzeba sie zjednoczyc bo to wszystko zaczyna denerwowac ale mnie to handlarzyki wkurzaja bo zarabiaja najwiecej a nic nie produkuja moim zdaniem to rolnik swoje plony powinien sam sprzedac plony

Jestem rolnikiem i uprawiam 100 ha ziemniaków. Dziennie sprzedaję od 24 do 70 ton. Ani jednego ziemniaka nie sprzedaję sam. Ceny jakie uzyskuję od firm, z którymi współpracuję są prawie zawsze 30-50 % wyższe niż te jakie uzyskują moi sąsiedzi tułający się po giełdach i przebijjący się "kto da taniej". Nikt tak nie psuje ceny jak sam rolnik, Jeśli rolnicy mieliby sami wszystko sprzedawać to po tygodniu od rozpoczęcia sezonu towar byłby za darmo...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...