Guest Marek_M Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 Przydałoby się zrobić prawko na D. Na kat B mam od 15 lat. Myślicie, że dużo się zmieniło? W sensie czy z marszu można wejść i zdać? Quote
Guest nico Posted April 3, 2017 Report Posted April 3, 2017 na pewno nie ja robiłem C+E jeżdżę samochodem prawie 20 lat i to dość sporo a egzamin tak wejsc z marszu to nie jest tak łatwo zdać tak jak powiedział mój instruktor to raczej małpowanie niż jazda np. na rondach czekasz na wjazd jak masz pewność ze nie wymusisz bo w przeciwnym razie wysiadka da ci po hamulcach i koniec a w zyciu juz by ktos chciał wyjsc i nałożyc ci za to ze zatrzymujesz ruch a znów za wolna jazda tez może cie oblac bo jestes nie zdecydowany tak zle i tak nie dobrze Quote
Guest Gość Posted April 4, 2017 Report Posted April 4, 2017 Faktycznie jazda z egzaminatorem nie odzwierciedla tego jak w rzeczywistości będzie się jeździło po drogach. Ba! Praktycznie nikt tak nie jeździ - dobrze jest to widoczne po tych ciągłych wyprzedzaniach L-ki, mruganiu światłami, trąbieniu czy wymownym gestom. Jest na to przysłowie - zapomniał wół jak cielęciem był. Zacząłbym od nauki przepisów, wbrew pozorom to twardy orzech do zgryzienia, bo wiele pytań jest podchwytliwych. Ucz się z takich serwisów jak http://www.ltesty.pl/testy/- masz tam aktualną bazę pytań. Quote
sinatra Posted August 9, 2017 Report Posted August 9, 2017 Na pewno musisz troche poćwiczyć i wtedy zobaczysz ile jeszcze musisz poćwiczyć. Przygotuj sie tylko porządnie do egzaminu teoretycznego. Polecam naukę online. Są różne stronki internetowe z aktualnymi pytaniami. Tu link do jednej z nich https://www.prawo-jazdy-360.pl/ Quote
Oleńka Posted August 10, 2017 Report Posted August 10, 2017 Wydaje mi się, że jak jeździsz długo to z marszu będzie ok. Z resztą, raz spróbować nie szkodzi Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.