Guest krzysztof Posted February 10, 2017 Report Posted February 10, 2017 czy ktoś miał już kontrolę Inspekcji Pracy lub ZUS bo podobno rolnicy jak obierają cebulę to też muszą zatrudniać na zlecenie i płacić 13zł/godzine Quote
Guest rolnik Posted February 11, 2017 Report Posted February 11, 2017 czy ktoś miał już kontrolę Inspekcji Pracy lub ZUS bo podobno rolnicy jak obierają cebulę to też muszą zatrudniać na zlecenie i płacić 13zł/godzine.Witam .A co rolnika Prawo nie dotyczy czy co ???? Quote
Guest Gość Posted February 11, 2017 Report Posted February 11, 2017 .Witam .A co rolnika Prawo nie dotyczy czy co ???? Dotyczy,tylko że ustawa o stawce minimalnej jest natomiast ustawy o cenie mininimalnej płodów rolnych nie ma. Quote
Guest Wacek Posted February 11, 2017 Report Posted February 11, 2017 Ziemia za darmo maszyny i zabudowania za pół darmo, mieszkańcy wsi bez ziemi za głodowe stawki i może jeszcze podatnicy mają utworzyć fundusz dla rolników niedorajdób , którzy nie potrafią gospodarzyć. Stawki gwarantowane były za komuny i są w np. Korei północnej, jesli wam sie nie pofoba to wypad z Polski. Mieszkańcy wsi to wszyscy posiadający i nie posiadający ziemi, tak więc proponuje odebrać ziemie rolnikom którzy nie dają rady i przekazac ją chętnym wyłonionym z grona mieszkańców wsi nie posiadających ziemi w drodze konkursu. Quote
Guest Gość Posted February 11, 2017 Report Posted February 11, 2017 Ziemia za darmo maszyny i zabudowania za pół darmo, mieszkańcy wsi bez ziemi za głodowe stawki i może jeszcze podatnicy mają utworzyć fundusz dla rolników niedorajdób , którzy nie potrafią gospodarzyć. Stawki gwarantowane były za komuny i są w np. Korei północnej, jesli wam sie nie pofoba to wypad z Polski. Mieszkańcy wsi to wszyscy posiadający i nie posiadający ziemi, tak więc proponuje odebrać ziemie rolnikom którzy nie dają rady i przekazac ją chętnym wyłonionym z grona mieszkańców wsi nie posiadających ziemi w drodze konkursu. Załóż czapkę gdy wychodzisz bo ci mróz na główkę zaszkodził. Quote
Guest gr Posted February 11, 2017 Report Posted February 11, 2017 A tak z ciekawości, od kiedy rolnik ma ziemię, maszyny za darmo, a zabudowania za pół darmo? Bo mieszkam na wsi, jestem rolnikiem, ale o czymś takim nie słyszałem. Quote
Guest gosc Posted February 11, 2017 Report Posted February 11, 2017 Proponuje troche zmiejszyc ogrzewanie w blokach mieszkalnych, bo widac niektórym to szkodzi na myślenie. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.