Jump to content

gdzie jabłka na sortowanie?


Recommended Posts

Posted

Jakie sa ceny gali must,idareta i glostera.? Gdzie warto dac na sortownie? A gdzie nie dawać ?

Posted

Jakie sa ceny gali must,idareta i glostera.? Gdzie warto dac na sortownie? A gdzie nie dawać?

na pewno cię zerżną w primie warka czy grójec,np.z 1 tony pięknego jabłka będziesz miał 300kg dobrego,reszta przemysł po 18 gr,nie polecam żadnych grup,najuczciwiej robi KOLDEX w OSUCHOWIE

Posted

troche sie nie zgodze z tymi waszymi opiniami o firmach.

Prima moze i nie jest najlepsza grupa do handlu,ale sa i inne podobne, nie dalej jak ze 2-3 dni temu na IGRiT w dziale jablko bylo ostrzezenie zeby nie handlowac z sun sadem i naszym sadem.

A tu mozna znalesc tylko negatywna opinie o nich-troche wiecej obiektywizmu.

teraz tez nie wiem czy sie Prima nie poprawila-moze niech ktos sie wypowie kto handlowal z nimi teraz, a nie tylko historie z przeszlosci sa opowiadane...

pozdrawiam

Posted

troche sie nie zgodze z tymi waszymi opiniami o firmach.

Prima moze i nie jest najlepsza grupa do handlu,ale sa i inne podobne, nie dalej jak ze 2-3 dni temu na IGRiT w dziale jablko bylo ostrzezenie zeby nie handlowac z sun sadem i naszym sadem.

A tu mozna znalesc tylko negatywna opinie o nich-troche wiecej obiektywizmu.

teraz tez nie wiem czy sie Prima nie poprawila-moze niech ktos sie wypowie kto handlowal z nimi teraz, a nie tylko historie z przeszlosci sa opowiadane...

pozdrawiam

 

o obiektywizm cięzko w tych czasach, kązdy widzi czubrek swojego nosa i tylko jak go skrzywdzą to krzyczy przez to te negatywne opinie, jak jest dobrze to jest dobrze i nie ma co krzyczeć

raz z gostkiem rozmawiałem co niby taki super towar wiózł, jak zerknąłem na naczepe to połowa do wyrzucenia, a potem się dziwią, że im odrzucają jak sami gówno dają

Posted

co do vugarfruit - slyszalem negatywna opinie co do wyplacalnosci, sortownie podobno dobrze wychodzilo,ale ciezko bylo o odebranie pieniedzy.

ale jest to opinia zaslyszana nie sprawdzalem jej.

 

ciezko aby komus dobrze wyszlo sortowanie jak daje slabe jablko.

zacznijmy od siebie, na innych konczmy,

swoja droga zawsze mozna sie umowic aby byc przy sortowaniu swojego jablka wtedy widzi sie co jest w przemysle.

Posted

To fakt jak się da dobre jabłko to i dobrze przesortuja. Od vugara dobrze fortuna tylko się schodzi z pieniędzmi. A jaki jeste fruktowy papa ?czy to prawda ze jest upadł?

Posted

jakis czas temu dzwonili do nie za jablkiem wiec chyba dzialaja, oni placili po okolo 60 dniach zawsze,ale co sie tam dzieje to wiedza Ci co handluja z nimi na bierzaco.

co do cen ostatnio byly one okolo 70gr/kg za czerwoniaki, 65gr/kg za idareta, prince golden 1.1zl/kg chyba

  • 2 weeks later...
Guest Gosc michal.
Posted

Firma Cygar to ... Na wypłatę pieniędzy czekam już prawie rok i nie wiadomo czy wypłaca.

Guest Gosc Michal
Posted

Firma Vugar to ... Na wypłatę pieniędzy czekam już prawie rok i nie wiadomo czy wypłaca.

  • 1 month later...
Posted

Fruktowy Papa - na wypłatę pieniędzy czekam od maja 2016, jest ktoś jeszcze komu ma jeszcze pieniądze do oddania ? 

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...