Guest Tolek Posted November 10, 2016 Report Posted November 10, 2016 Jakie sa ceny gali must,idareta i glostera.? Gdzie warto dac na sortownie? A gdzie nie dawać ? Quote
Guest Gość Posted November 11, 2016 Report Posted November 11, 2016 Jakie sa ceny gali must,idareta i glostera.? Gdzie warto dac na sortownie? A gdzie nie dawać? na pewno cię zerżną w primie warka czy grójec,np.z 1 tony pięknego jabłka będziesz miał 300kg dobrego,reszta przemysł po 18 gr,nie polecam żadnych grup,najuczciwiej robi KOLDEX w OSUCHOWIE Quote
Guest slade Posted November 11, 2016 Report Posted November 11, 2016 troche sie nie zgodze z tymi waszymi opiniami o firmach. Prima moze i nie jest najlepsza grupa do handlu,ale sa i inne podobne, nie dalej jak ze 2-3 dni temu na IGRiT w dziale jablko bylo ostrzezenie zeby nie handlowac z sun sadem i naszym sadem. A tu mozna znalesc tylko negatywna opinie o nich-troche wiecej obiektywizmu. teraz tez nie wiem czy sie Prima nie poprawila-moze niech ktos sie wypowie kto handlowal z nimi teraz, a nie tylko historie z przeszlosci sa opowiadane... pozdrawiam Quote
Guest Olek Posted November 11, 2016 Report Posted November 11, 2016 A jaki jest vugarfrut ? On jest za s7 Quote
Guest Tadek Posted November 11, 2016 Report Posted November 11, 2016 troche sie nie zgodze z tymi waszymi opiniami o firmach. Prima moze i nie jest najlepsza grupa do handlu,ale sa i inne podobne, nie dalej jak ze 2-3 dni temu na IGRiT w dziale jablko bylo ostrzezenie zeby nie handlowac z sun sadem i naszym sadem. A tu mozna znalesc tylko negatywna opinie o nich-troche wiecej obiektywizmu. teraz tez nie wiem czy sie Prima nie poprawila-moze niech ktos sie wypowie kto handlowal z nimi teraz, a nie tylko historie z przeszlosci sa opowiadane... pozdrawiam o obiektywizm cięzko w tych czasach, kązdy widzi czubrek swojego nosa i tylko jak go skrzywdzą to krzyczy przez to te negatywne opinie, jak jest dobrze to jest dobrze i nie ma co krzyczeć raz z gostkiem rozmawiałem co niby taki super towar wiózł, jak zerknąłem na naczepe to połowa do wyrzucenia, a potem się dziwią, że im odrzucają jak sami gówno dają Quote
Guest slade Posted November 11, 2016 Report Posted November 11, 2016 co do vugarfruit - slyszalem negatywna opinie co do wyplacalnosci, sortownie podobno dobrze wychodzilo,ale ciezko bylo o odebranie pieniedzy. ale jest to opinia zaslyszana nie sprawdzalem jej. ciezko aby komus dobrze wyszlo sortowanie jak daje slabe jablko. zacznijmy od siebie, na innych konczmy, swoja droga zawsze mozna sie umowic aby byc przy sortowaniu swojego jablka wtedy widzi sie co jest w przemysle. Quote
Guest Tola Posted November 11, 2016 Report Posted November 11, 2016 To fakt jak się da dobre jabłko to i dobrze przesortuja. Od vugara dobrze fortuna tylko się schodzi z pieniędzmi. A jaki jeste fruktowy papa ?czy to prawda ze jest upadł? Quote
Guest slade Posted November 11, 2016 Report Posted November 11, 2016 jakis czas temu dzwonili do nie za jablkiem wiec chyba dzialaja, oni placili po okolo 60 dniach zawsze,ale co sie tam dzieje to wiedza Ci co handluja z nimi na bierzaco. co do cen ostatnio byly one okolo 70gr/kg za czerwoniaki, 65gr/kg za idareta, prince golden 1.1zl/kg chyba Quote
Guest Tola Posted November 12, 2016 Report Posted November 12, 2016 A jak sortuje top frut z kozla to jest kolo łęcieszyc? Quote
Guest Gosc michal. Posted November 26, 2016 Report Posted November 26, 2016 Firma Cygar to ... Na wypłatę pieniędzy czekam już prawie rok i nie wiadomo czy wypłaca. Quote
Guest Gosc Michal Posted November 26, 2016 Report Posted November 26, 2016 Firma Vugar to ... Na wypłatę pieniędzy czekam już prawie rok i nie wiadomo czy wypłaca. Quote
klex Posted January 12, 2017 Report Posted January 12, 2017 Fruktowy Papa - na wypłatę pieniędzy czekam od maja 2016, jest ktoś jeszcze komu ma jeszcze pieniądze do oddania ? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.